כתב אישום יוגש היום נגד התוקף מ״אסותא״

כתב אישום יוגש היום נגד התוקף מ״אסותא״

שבוע ימים לאחר שנעצר על ידי שוטרים שהגיעו במהרה לאירוע בו החשוד תקף צוות רפואי וחטף נשק ממאבטח בבית החולים באשדוד, ולאחר שמוצו הליכי החקירה עם החשוד בה שמר על שתיקתו, יוגש היום (ג') כתב אישום נגדו בבית המשפט המחוזי באמצעות הפרקליטות.

חקירת המשטרה בעקבות האירוע בו תקף חשוד, תושב השרון כבן 23, את הצוות הרפואי שטיפל בו ביום שלישי לפני כשבוע בבית החולים "אסותא" בעיר אשדוד, חקירה שכללה עדויות רבות, מחד, ושמירה על שתיקה רועמת מצדו של החשוד, מאידך, הבשילה בימים אלו לכדי כתב אישום שצפוי להיות מוגש היום באמצעות הפרקליטות לבית המשפט. "משטרת ישראל רואה בחומרה רבה בריונות וכל מעשה אלימות המופנה כנגד עובדי ציבור ובפרט אלימות המופנית כלפי צוותים רפואיים", נמסר מהמשטרה.

ביום שלישי שעבר פונה החשוד על ידי צוות מד"א אל בית החולים באשדוד מתחנת הדלק בכניסה לישוב גן יבנה. לאחר הגעתו אל בית החולים, החל החשוד משתולל ומתפרע ואף החל תוקף את צוות מד"א תוך שגורם חבלות לחובשת שטיפלה בו בעת שזאת ניסתה לגונן עליו שלא יחבול בעצמו. לאחר מכן ניסה החשוד להימלט אך מאבטחי בית החולים הצליחו להשיגו ותוך כדי ניסיונות להשתלט עליו, הצליח החשוד לשלוף את נשקו של אחד המאבטחים, דרך את הנשק ואך כיוון אותו לעברם.

בהמשך החל נמלט מהמקום כשהאקדח ברשותו לכיוון הכביש הראשי שבסמוך כאשר שוטרים שהוזעקו לאירוע דולקים אחריו. בשל הסכנה והמסוכנות שנשקפה לציבור מהתפתחות האירוע, בוצע ירי באוויר על ידי אחד השוטרים ומיד לאחר מכן פעלו בלשי המשטרה שהגיעו גם הם למקום על מנת לנטרל את החשוד שהתנגד בכל כוחו למעצר. "נמנעה פגיעה בחפים מפשע" ציינו במשטרה לאחר מעצרו והחשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

עוד נמסר מהמשטרה כי – "בשנים האחרונות משטרת ישראל מובילה יחד עם המשרד לביטחון פנים ומשרד הבריאות תכנית לאומית להתמודדות מיטבית עם האלימות ומתן מענה מידי למקרי האלימות המתרחשים במרפאות ובבתי החולים."

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*