כנס רישוי עסקים בנושא מזון מן החי

כנס רישוי עסקים בנושא מזון מן החי

כארבעים וחמישה בעלי עסקים – קצבים ובעלי איטליז, בעלי מסעדות ונציגי רשתות השיווק מתחום הבשר והעופות – השתתפו השבוע בכנס למזון מן החי. את הכנס ארגנו אנשי מחלקת רישוי עסקים בעיריית אשדוד. מישל אללי, מנהל המחלקה: הכנה מצוינת לקראת החגים וברכת שנה טובה לתושבי העיר.

המחלקה לרישוי עסקים בעיריית אשדוד מארגנת מעת לעת כנסי הסברה ועדכונים לבעלי עסקים בתחום המזון ובשר מן החי, על מנת לרענן בפניהם את הוראות החוק בכל מה שקשור לטיפול במזון מן החי, לעדכן ולדווח על שינויים בחוק או בהנחיות משרד הבריאות.

השבוע נערך כנס כזה בבניין העירייה, אותו ארגנה כאמור המחלקה לרישוי עסקים, אשר התמקד בתחום המזון החי (בשר + עופות) ואליו הגיעו כארבעים וחמישה בעלי עסקים העוסקים בטיפול ובשיווק של בשר ועופות. בין המשתתפים ניתן היה לראות

קצבים ובעלי אטליזים, בעלי מסעדות ונציגים מרשתות השיווק.

הנושאים המרכזיים שעלו בכנס:

  1. הרפורמה ברישוי עסקים, כולל תיקון לחוק 34.
  2. הנחיות משרד הבריאות בנושא האטליזים וטיפול בבשר טרי, קפוא ועופות.
  3. תיקונים של משרד הבריאות לתהליך טיפול בבשר ובעופות.

מישל אללי, מנהל מחלקת רישוי עסקים, אומר כי "בכל שנה נערכים שני כנסים בתחומים שונים, לבעלי עסקים ולבעלי עניין, בהם מועברים חומרים הנוגעים בתחום עיסוקם" ומציין לשבח את בעלי העסקים אשר מגיעים לכנסים הללו כדי להתעדכן ולוודא שהם פועלים בהתאם לחוק ולהנחיות משרד הבריאות. אללי מוסיף ואומר כי עיתוי הכנס נעשה לפני חגי תשרי על מנת להבטיח כי שיווק המזון מן החי ייעשה בהתאם להנחיות. "זו גם ההזדמנות לברך את תושבי אשדוד וקהל הצרכנים בשנה טובה ומבורכת".

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*