כלל מוסדות החינוך בעיר עומדים בתקן פיקוד העורף!

כלל מוסדות החינוך בעיר עומדים בתקן פיקוד העורף!

לאחר 3 חודשים uc,emhc ak תקציב של 40 מיליון ש״ח הגיע לסיומו מבצע "לומדים בטוח באשדוד"' 90 ממ"מים (מרחב מיגון מוסדי) בשלושה חודשים מאפשרים לקבוע שכלל מוסדות החינוך בעיר עומדים בתקן פיקוד העורף.

לפני 3 חודשים יצא לדרך מבצע לומדים בטוח, מבצע מהגדולים בארץ של הצבת ממ"מים – מרחבים מוגנים מוסדיים במוסדות החינוך בעיר בהם לא היה מיגון מיטבי, במטרה לאפשר לתלמידים ללמוד בבטחה.

בבניית והצבת הממ"מים זכו מספר יזמים, דבר שאיפשר לפרויקט להתקדם בקצב גבוה מאוד, ובפרק זמן של 4 חודשים הוצבו 20 ממ"מים ונבנו 70.
אשדוד, מובילה במתן מיגון תיקני לכלל תלמידי העיר שישהו בבתי הספר בזמן חירום, אם תחת מיגון תיקני מלא – ממ״דים/ מקלטים, או תחת הנחיות מיגון מחמירות של הנהלת העיר – ״הכי מוגן שיש״ שתי תקרות ושני קירות.

חשוב לציין, כל התהליך התבצע בשיתוף ובאישור פיקוד העורף, והמרחבים המוגנים שנבנו / הוצבו עומדים בתקנים ובדרישות של פיקוד העורף.

הפרויקט התבצע בהשקעה של 40 מיליון ש"ח, בהובלה מקצועית וחרוצה של מנהל אגף ביצוע וסגן מהנדס העיר עמית אלגמיל, מנהלת אחזקה ובינוי במוסדות חינוך חופית סיוון גל ים ומנהל אגף אחזקה משה קוידא, והוא פרויקט יחיד מסוגו בישראל שרשות עירונית מבצעת.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*