כבוד לענף ההאבקות באליפות ישראל

כבוד לענף ההאבקות באליפות ישראל

אליפות ישראל לילדים ונוער בהאבקות התקיימה בסוף השבוע האחרון בעיר באר שבע וזאת הייתה תחרות מוצלחת מאוד מבחינת האגודה האשדודית הפועל אשדוד שהביאה כבוד רב עם שלל מדליות ומקומות ראשונים בקטגוריות השונות.

ענף ההאבקות פועל מזה שנים בעיר אשדוד והא נחשב לאחד הענפים המוצלחים ביותר שהעיר אשדוד ידעה עם הישגים מדהימים בעיקר בגילאי ילדים ונוער וגידול ספורטאים אולימפיים שייצגו את מדינת ישראל בכמה אולימפיאדות בעבר, המפורסם בהם הוא גוצ'ה צ'יצ'יאשווילי שהביא כבוד רב למדינה כאשר ייצג את ישראל בכמה אולימפיאדות בעבר.

IMG-20170219-WA0002_1487497561169

התחרות שהתקיימה ביום שבת האחרון בבאר שבע הייתה מאוד מוצלחת מבחינת הספורטאים האשדודים שטרפו את המזרן וגם את המדליות כמעט בכל הקטגוריות.

ענף האבקות הוא ענף שלא מקבל את הזרקור המגיע לו אם מסתכלים על ההישגים והכבוד הרב שהוא מביא לעיר ואולי עם קצת חשיפה תקשורתית נכונה ותקציבים גבוהים יותר אפשר יהיה לפתח עוד ספורטאים מוצלחים שבעתיד ייצגו את המדינה ובעיקר את העיר אשדוד שתומכת וממנפת את עצמה כעיר ספורט אולטימטיבית.

עופר קושמרו, שמפעל חייו הוא ענף הכדוריד, נותן מזמנו ומרצו גם לטובת ענף ההאבקות עם תמיכה ניהולית ביחד עם עבודה חסרת פשרות של המאמנים , קום לב מיכה צ'יצ'יאשווילי ולאוניד שמפתחים את הענף ומובילים אותו להישגים חסרי תקדים. העבודה הקשה והסזיפית מתקיימת במרכז למצוינות בו עובדים התלמידים הצעירים ומתפתחים לספורטאים מוצלחים.

IMG-20170219-WA0004_1487497560914

להלן רשימת ההשיגים ושמות המתאבקים והזוכים .
35 ק"ג גראד יאן מקום שני
42 ק"ג חריסטיוק סימיון מקום שני
66 ק"ג  שפיגל ראובן מקום ראשון
73 ק"ג  אסיקמן דניאל מקום ראשון

נוער

55 ק"ג  אוסטפצ׳וק מיכאל מקום שני
60 ק"ג סיידוב נתנאל מקום ראשון
60 ק"ג ליאון משינסקי מקום שני
74 ק"ג  גלמן יעקוב מקום שני
84 ק"ג  בדלבייב תמיר מקום שני
96 ק"ג  לבקובסקי דוד מקום ראשון

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*