יש לנו זוכה: מנהלת אגף חינוך העל יסודי היא יהודית ביטון

יש לנו זוכה: מנהלת אגף חינוך העל יסודי היא יהודית ביטון

במכרז שהתקיים השבוע לתפקיד מנהל אגף חינוך על יסודי, זכתה גב' יהודית ביטון בתפקיד והיא תחליף את דני קליין שפורש לגמלאות. ביטון שימשה עד כה כמנהלת מקיף ד' ומגיעה אלינו עם הרבה מאוד ניסיון בשדה החינוך. בהצלחה.

יהודית ביטון, מנהלת מקיף ד', היא הזוכה במכרז אגף החינוך העל יסודי, והיא תחליף את מר דני קליין שפורש לגמלאות אחרי הרבה מאוד שנים בתפקיד. ביטון, נשואה ואם ל-3 ילדים ול-7 נכדים, שימשה עד עתה כמנהלת בית הספר הניסויי מקיף ד', אותו הביאה

עד להיותו בי"ס מוביל בתחום הפדגוגיה והחדשנות. ביטון היא אשת חינוך ותיקה ומוערכת. היא בוגרת תואר שני, בוגרת "אבני ראשה" ותכנית "מנדל" למנהלים ומשמשת כמנטורית ומדריכה מנהלים חדשים דרך "אבני ראשה".

את תפיסתה החינוכית היא גיבשה לאורך שנות עבודתה ומאמצת אל ליבה את דבריה של מלאלה יוספזאי, פעילת זכויות לנערות בפקיסטן, אשר תבעה את המוטו: "ילד אחד, מורה אחד, ספר אחד, עט אחד – יכולים לשנות את העולם". את האני מאמין שלה היא מתמצתת בדברים הבאים: "הדרך אותה עברתי כאדם, לימדה אותי להכיר בחשיבות החינוך ובעוצמות שיש בידינו, אנשי החינוך, לשנות גורלות. מתוך אמונה זו הגעתי למערכת החינוך וזכיתי ללוות תלמידים, הורים ומורים. יחד איתם, צמחתי ולמדתי גם על אמונותיי ודרכי. הערך המרכזי המצוי בבסיס עשייתי החינוכית, הינו, אהבת האדם, כאשר הבסיס לחינוך מיטבי מתחיל בעיניי, בלראות ולכבד את האדם שמולך. תפיסה זו מגיעה עימי לתפקיד המשמעותי והמאתגר העומד בפני. אני מביאה עימי לתפקיד ניסיון רב שנים יחד עם רצון ללמוד, לחדש ולהצעיד יחד עם קברניטי העיר ומנהליה את מערכת החינוך בעיר אשדוד."

ביטון מזדהה עם המערכת העירונית אשר חרטה על דגלה את התפיסה 'מן הגן אל האוניברסיטה', ורואה בכל הרצף החינוכי מקשה אחת של עבודה חינוכית וליווי ארוך שנים של כל ילד וילדה בעיר. "אני מנוסה ומאמינה ביזמות, חדשנות ושותפויות וברוח זו אני מתכוונת להוביל מהלכים בזירה החינוכית" אמרה לסיום.

בהנהלת העיר ובמינהל החינוך ברכו על המינוי החדש וציינו כי מדובר בכח עזר משמעותי לשדרת המנהלים של מינהל החינוך. הם הביעו הערכה למר דני קליין על עבודתו רבת השנים ואיחלו הצלחה לגב' ביטון בתפקידה החדש.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*