ישראל יפה 2015

ישראל יפה 2015

המועצה לישראל יפה במרחב דרום השיקה, בכנס רב משתתפים, את תחרויות 2015. הכנס נערך, באדיבות חברת אלתא, באודיטוריום החדש שנבנה בשטחה. מר דוד אפלבוים, סמנכ"ל משאבי אנוש בחטיבת אלתא, פתח את הכנס וברך את האורחים. יצחק לוי, מנהל המשק והמנהל באלתא, ציין כי חברת אלתא משתתפת בתחרות תעשיה יפה מעל 20 שנה.

המועצה לישראל יפה תקיים השנה 8 תחרויות, מתוכן שתי תחרויות חדשות, תחרות מוסדות חינוך התיישבותיים ותחרות מיגון שטחים אזרחיים בבתי חולים. בתחרות מוסדות חינוך התיישבותיים משתתפים עיינות, כנות, כפר סילבר וגבעת וושינגטון. בתחרות מיגון שטחים ציבוריים בבתי חולים משתתפים בתי חולים ברזילי והרצפלד.

הגיזרה הגיאוגרפית בה פועלת ישראל יפה במרחב דרום משתרעת ממועצה אזורית ברנר ומועצה אזורית גן רווה בצפון ועד מועצה אזורית אשכול בדרום. הגב קרין אבישר, נציגת פיקוד העורף ציינה כי רבים מהמקלטים הציבוריים בדרום משתתפים בתחרות המקלטים. ההישג הבולט של תחרות המקלטים היא הנגשת המקלטים לנכים.

חנה שובל, מנהלת ישראל יפה במרחב דרום, ציינה כי מתנדבים רבים פועלים באזור, מאשדוד, מהישובים הסמוכים לאשדוד, מכפר עזה, עין הבשור, כפר מרדכי, גיאה והסביבה.

תחרויות נוספות אותן עורכת המועצה לישראל יפה הם תחרות בתי מלון, תחרות בית הגיל השלישי, תחרות מקוואות ותחרות קריה יפה.

השנה מושם דגש רב בתחרויות על פעילות המתבצעת למען הקהילה, קשישים, מוגבלים ונכים. כמו כן יש שימת לב רבה על קיום ערכי איכות הסביבה וקיימות.

במהלך הכנס הציג מר ויצמן משיח, סמנכ"ל המועצה לישראל יפה, את פעילות המועצה ברחבי הארץ. מר ויצמן בישר כי בחודשים הקרובים יפתח לקהל הרחב מרכז מבקרים בתל-אביב, מהיפים בארץ.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*