"ילד גיבור"

"ילד גיבור"

"ילד גיבור" – כך מכונה מיכאל סבג כבן ה 12 ע"י שוטרי תחנת אשדוד – לאחר שגילה אומץ ותושיה בכך שדיווח למוקד 100 של המשטרה על גבר שתוקף אישה ברחוב, וחשף מסכת עבירות חמורות שהסתיימה היום בהגשת כתב אישום חמור.

ראשיתה של החקירה החלה בתאריך 11.12.22, כאשר במוקד 100 של המשטרה, התקבלה שיחה מקטין בשם דניאל סבג כבן ה 12 מאשדוד, בה דיווח כי מבחין בגבר המכה אישה ברחוב ומגדף אותה.

שוטרים שהוזעקו מיד תוך יצירת קשר עם דניאל, הגיעו תוך זמן קצר ואיתרו את הנאשם שנעצר מיד לחקירה.

האישה שהנה קורבן העבירה, הובאה לתחנת המשטרה, שם החלו השוטרים לגבות תלונתה, שבמהלכה חשפה בפניהם מסכת ארוכה של כשנתיים, בהן ביצע בה הנאשם עבירות אלימות ומין חמורות.

במקביל, מתחקור זהותו של הנאשם, עלה כי מדובר בתושב חברון השוהה בישראל בניגוד לחוק, וכי במשך תקופה ארוכה נהג להתחזות באמצעות תעודת זהות ישראלית, ובדרך זו לקיים את מרכז חייו עם הקורבן בתוך ישראל.

חוקרי משטרת אשדוד שהמשיכו באיסוף הראיות והממצאים, חשפו עוד ועוד מקרים בהם ביצע הנאשם עבירות חמורות, בהן עבירות מין, אלימות והתחזות כלפי הקורבן, במהלך השנתיים האחרונות.

בראשית השבוע, לאור המעשה האמיץ של מיכאל סבג כבן ה 12, הוא זומן ללשכת מפקד תחנת המשטרה באשדוד, שם במעמד סגל הפיקוד של התחנה והוריו, העניק לו סגן מפקד התחנה, רפ"ק אלי מלול, תעודת הערכה והוקרה, ואמר לו "גילית הרבה אומץ ותושיה, ועצרת דבר לא טוב, אנחנו גאים בך על זה שגילית אזרחות טובה, אתה גיבור קטן".

נגד הנאשם כבן ה 42, הוגש היום כתב אישום חמור ע"י פרקליטות מחוז דרום (פלילי), ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

מצ"ב צילומים, בהם תיעוד הענקת תעודת הערכה למיכאל, הקלטת שיחת קו 100, וסינק של רס"ב יעקב פלג, חוקר בתחנת אשדוד.
קרדיט דוברות המשטרה

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*