יחיאל לסרי נפגש עם ראש מחוז הדרום של מכבי: ״נפעל יחד בשילוב זרועות לקידום רפואת הקהילה״

יחיאל לסרי נפגש עם ראש מחוז הדרום של מכבי: ״נפעל יחד בשילוב זרועות לקידום רפואת הקהילה״

ראש עיריית אשדוד, ד״ר יחיאל לסרי, אירח היום בלשכתו לפגישת עבודה ראשונה את ראש מחוז הדרום במכבי שירותי בריאות, תא״ל במיל׳, מיכל תשובה, שנכנסה לאחרונה בצל המלחמה לתפקידה, יחד עם מנהלת מרחב אשדוד במכבי, מירב אפטבי.

תשובה סקרה בפני ראש העיר את מתווה הפעילות הקיים של קופת החולים בעיר והדגישה כי כיום מכבי היא הקופה המובילה באשדוד וביחד עם פעילות בית החולים הציבורי אסותא אשדוד, זהו מכפיל כח משמעותי לתושבי האזור. יחד עם זאת, בחנו הצדדים יצירת שיתופי פעולה נוספים בתחום קידום רפואת הקהילה והתאמתה לאוכלוסייה המגוונת המרכיבה את העיר. זאת, לצד הרחבת השירותים הנדרשים והתאמת פריסתם בהתאם להתרחבותה של העיר אשדוד וגידולה הדמוגרפי.

ראש העיר אשדוד, ד״ר יחיאל לסרי ציין במהלך הפגישה כי לו היכרות רבת שנים עם תשובה בעת ששירתו יחד בחיל הים. ראש העיר הדגיש כי פעילותה הרחבה של מכבי ניכרת במיוחד בעיר, לצד בית החולים הציבורי אסותא אשדוד כעוגן מרכזי לכל האזור. כמו כן, הודה לתשובה ולהנהלת מחוז הדרום על שיתוף הפעולה המלא עם מכבי, בשגרה וביתר שאת בחירום ובזמן המלחמה.

ראש מחוז הדרום במכבי, תא״ל במיל׳ מיכל תשובה סיכמה: ״אני מודה לראש העיר, אותו אני מכירה שנים ארוכות ולכל גורמי המקצוע בעירייה על שיתוף הפעולה ההדוק. מכבי היתה הראשונה לזהות את הפוטנציאל בעיר אשדוד ולצד הקמת בית החולים הציבורי אסותא אשדוד שמעניק שירותים לתושבי העיר וסביבתה. העיר עומדת בפני גידול דמוגרפי משמעותי בעשור הקרוב ואנו נמשיך ונקדם יחד, בשילוב זרועות, את רפואת הקהילה כקופה המובילה בעיר״.

קרדיט צילום: מכבי שירותי בריאות

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*