יו"ר חדש לתזמורת הסימפונית

יו"ר חדש לתזמורת הסימפונית

נעים שומר ישמש כיו"ר החדש של התזמורת הסימפונית אשדוד ויעמוד בראש הדירקטוריון שלה. שומר, מוותיקי העיר, עתיר ניסיון ציבורי ובעבר היה סגן ראש עיר וממונה על תרבות נוער וספורט. היום הוא חוזר לשרת את הציבור בכובע חדש. ראש העיר: אני מאחל לו, להנהלה ולתזמורת הסימפונית הצלחה.

"זה עתה סיימתי פגישת עבודה והיכרות עם מר משה פישר, מנכ"ל התזמורת הסימפונית, ואני שמח להודיעך על הסכמתי לקבל את בקשתך ולכהן כיו"ר דירקטוריון התזמורת באשדוד". כך, במילים חמות וברגשי הערכה, הודיע עו"ד נעים שומר לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי כי הוא מקבל את הצעתו ומוכן לשמש "בתפקיד המאתגר והמלהיב" כדבריו.

בחודשים האחרונים, עם חזרתו של עו"ד משה פישר לעמדת המנכ"ל ופרישתו של היו"ר הקודם מר חזי בליינשטיין, התזמורת הסימפוני אשדוד עברה מתיחת פנים רצינית. בתקופה זו נעשו לא מעט פעולות משמעותיות שנועדו לבסס את התזמורת ולהחזירה לקדמת הבמה ובכלל זה איוש המשרה החשובה של יו"ר התזמורת.

ראש העיר שמלווה את התזמורת באופן אישי ורואה בה חלק חשוב ברפרטואר התרבותי של אשדוד, לקח על עצמו את משימת איוש העמדה החשובה וביקש מעו"ד נעים שומר לקחת על עצמו את התפקיד. שומר מוותיקי העיר אשדוד, כיהן כסגן ראש העיר וממונה על תרבות נוער וספורט בעבר, ובקדנציה שעברה שב לזירה הפוליטית וחזר לשמש כחבר מועצה. בבחירות האחרונות בחר שלא להתמודד ופרש מהחיים הציבוריים, אך לא עוד. ראש העיר ביקש משומר לשוב ולתרום לציבור ולהביא את כישוריו ואת ניסיונו הציבורי רב השנים לידי ביטוי בתפקיד החדש. היום הוא התייצב לדגל ונענה לבקשתו של ראש העיר.

במילים פשוטות ובטרם נפגש עם ראש העיר, עו"ד שומר השיב לד"ר לסרי כי הוא מקבל עליו את המינוי. "תודה על  המינוי" כתב והודיע שכבר הספיק לשבת עם מנכ"ל התזמורת הסימפונית, על מנת ללמוד על התזמורת ועל יעדיה. ראש העיר הודה לשומר על נכונותו לאתגר. "שומר הוא אדם ישר והגון המכיר היטב את העיר שלנו ואת תחום התרבות ואני משוכנע שתחת הנהלתו התזמורת הסימפונית תניח אבן דרך משמעותית וחשובה במסעה המוסיקלי. אני כמובן מאחל לו, להנהלה ולתזמורת הצלחה" אמר.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*