יום שיא ירוק

יום שיא ירוק

בית ספר המגינים קיים השבוע "יום שיא ירוק", בחצר בית הספר, כאשר התלמידים נוטלים בו חלק פעיל, מייצרים סביבה ידידותית לערכי הטבע ונהנים מפעילות חווייתית ומעוררת השראה.

חצר בית הספר המגינים באשדוד "התלבשה" באופן חגיגי ומיוחד לקראת יום שיא בנושא סביבה ירוקה וערכי סביבה והעניקה לתלמידים חוויה יוצאת דופן בעוצמתה ובהנאה שהיא הסבה להם, תוך שהיא מנחילה לתלמידים ערכי חינוך חשובים.

כל כיתה בבית הספר פתחה את יום השיא בפעילות זהה. "על הבוקר השתתפו כולם בהכנת סלט פירות, סלט ירקות, סחטו מיץ תפוזים והכינו כריכים" אומרים בבית הספר ומציינים כי לאחר עבודת ההכנה "ישבו כולם, כל כיתה בנפרד, לארוחת בוקר משותפת".

הפעילות הבאה הייתה יצירה מחומרים מהטבע בשילוב חומרים בשימוש חוזר. כל כיתה הכינה יצירה אחרת כגון: בית קינון לציפורים מקרטוני חלב, הכנת מסגרת לתמונה, הכנת מגנט מזרדים ועוד. הפעילות האחרונה הייתה משחקים של פעם כמו משיכת חבל, שלוש מקלות, מרוץ שקים … ולקינוח סיימו את היום בשיר של יום.

"היה זה יום רווי פעילויות, יום חוויתי ומגבש!" אומרים בבית הספר ומודים למיטל – המורה לאומנות, על הכנת הפעילות, לתמר – רכזת איכות הסביבה ולכל צוות בית ספר "המגינים" בראשות סמדר וקנין.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*