יאללה, לעבודה

יאללה, לעבודה

הערב תתקיים ישיבת המועצה הראשונה בה יוצגו תפקידיו של כל כל חבר וחברת מועצה ב-5 השנים הקרובות. עד עכשיו הכל לווה בשמחה, עצב, יצרים, ותארים והערב, מתחיל שלב העשייה.

אחרי שצילמנו את כל המצעים של שלל המפלגות, כל המילים היפות כדוגמת אג׳נדה, שקיפות, פוליטיקה אחרת, עשייה, חברתיות ועוד שלל מילים שנשמעות מדהים בקמפיין בחירות יצטרכו להשתלב יום יום בסדרי העדיפות של 29 החברים החדשיםפ ישנים במועצת העיר.

בטקס כינון המועצה ניתן איתות ראשון מצידו של אלי נכט לרוח החדשה, יש האומרים מעניינת ויש האומרים פרובקיטיבית שתשנה את אופי דיוני המועצה, גם הזווית הנשית שלא קיבלה ביטוי עד היום תקבל תפנית עם 4 חברות מועצהחדשות ודעתניות, עובדה שיקח לנו קצת זמן להתרגל לנוכחותן.

אז היום זה מתחיל והולך להיות חגיגי אך עם זאת מעניין. המשקעים עדיין צפים, לצד השמחה של חלק ישנה אכזבה לא מעטה גם בחלק מחברי הקואליציה שחשבו לקבל יותר, הרבה יותר ונאלצו העל כורחם להנמיך פרופיל ולקחת את מה שיש במקום לשבת באופוזיציה.

ביום ראשון יכנסו הסגנים והסגניות לעירייה באופן רשמי, יעברו טופס טיולים ויתמקמו בלשכות, זהו, בחירות 2018 מאחורינו באופן רשמי ומכאן נסגור עם עותרת המאמר, יאללה, לעבודה.

צילום: מייק אדרי

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*