יאיר ניצני מגיע למונארט

יאיר ניצני מגיע למונארט

יאיר ניצני נולד בבאר שבע, התחנך בחיפה, התחתן בתל אביב ואכל שיפודים באור יהודה. חלומו הגדול הוא להיות נהג אוטובוס ולהוביל תיירים במסלול חייו.

הוא חבר בלהקת "תיסלם", וחתום על דאחקות ושיגועים שנכנסו לפנתאון הבידור הישראלי כמו "שיר המנגל", שגריר עיראק בישראל באסם עזיז, וכמובן האשם תמיד. דמות עליה קיבל את אות הכבוד מהליגה הערבית ומרצדס שחורה במתנה ממלך סעודיה.

בטלוויזיה הוא הנחה את תכנית הסאטירה "אחורי החדשות" ואת תכניות התרבות גבוהות המצח "הינשופים" ו"קצת גבוה", בהן הוא נאלץ להציג חזות של אינטליגנט בניגוד לרצונו. יאיר, בעליו הגאה של הטור הפופולרי ״מרים גבה״ וספר בעל אותו שם, בהחלט הרים כמה גבות בברנז´ה, אבל כמו שניצני אומר: "זה שמעולם לא קראתי ספר לא הפריע לי לכתוב אחד".

הצטרפו ליותר מ-50,000 אשדודים ובואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

ניצני מגיע למפגש משעשע ומעורר השראה באשדוד בו יספר איך הגיע מתלמיד עם הפרעות קשב למרכז הפרייםטיים טלוויזיוני ולניהול חברת תקליטים. על איך כתב את ״פרצופה של המדינה״ ,״חצבים פורחים ״ ולהיטים נוספים ומאיין באו המילים להמנונים ״שירו של שפשפ״ ״האשם תמיד״ ו״שיר המנגל״, למה הטכנולוגיה מחרפנת את כולנו, למה נהג לענוד ברז על הראש? ניצני ישתף סיטואציות מחיי המשפחה, השכונה וההוויה הארץ ישראלית שקל לכולנו להזדהות איתן יספר איך זה להיות גבר יחיד בבית עם אישה ושלוש בנות.

ניצני בדרכו המצחיקה מספק הזדמנות לשומעים להיחשף לזווית הראיה שלו את החיים. הציניות לצד האופטימיות האין סופית, ההליכה קדימה אל מול הגעגועים לפעם ,האבהות לשלוש בנות אל מול הפורענות של כוכב רוק במיל'- מפגש משעשע ומעורר השראה.

  • מוצ"ש, 27.1.18, בשעה 20:30
  • מרכז תרבות מונארט, דרך ארץ 8, אשדוד.
  • כרטיס:60 ₪.
  • לגמלאים:50 ₪.
  • להזמנות: 08-8545130/1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*