טעם הניצחון

טעם הניצחון

אנחת רווחה גדולה לליאור ליובין ושחקניו, ניצחון שני העונה ואולי התקווה לדרך חדשה. אשדוד ניצחה את הרצליה ועדיין, לא במשחק גדול. אשדוד פיגרה במהלך רוב המשחק ורק ברבע האחרון לקחה פיקוד ואחריות על המשחק מתוך הבנה שבפסד הערב, יכול לגמור לה את העונה.
הבשורה שיצאה מהמשחק היא ללא ספק חזרתו של זאק רוזן עם 15 נקודות שתמיד חסרות לאשדוד כדי להכריע, קלי גם הגיע עם 17 ואיוואן אסקה למרות שנפצע ונעדר בחלק מהמשחק סיים עם 15 מכובדות.
לא פחות כבוד מגיע גם לאוהדים שלמרות מספרם המועט לקחו בעלות על היכל היובל בהרצליה ושלטו בעידודם, לא מובן מאליו לעודד במשך כשעה גם כשהקבוצה מנצחת, שלא נדבר על קבוצה שמפסידה, האוהדים היו פקטור משמעותי לכל אורך המשחק.
Jpeg Jpeg
יורם אסרף יו״ר המועדון נשם לרווחה ולמרות שמדובר רק בניצחון שני נראה הסיפוק על פניו, השחקנים לא פסחו על חיבוק הרגעה ליו״ר המפרגן ונראה כי המשחק שיחרר כמויות גדולות של קיטור בקבוצה.
בראשון יפתח הסיבוב השני והירוקים של חיפה התארחו לפתיחת הסיבוב השני, באשדוד מייחלים לניצחון בית ראשון ובקבוצב מקווים שכמויות הקהל יעלו ושהקבוצה תעלה עם להט לנצח, ניצחון שני רצוף (וראון בבית) יכול בהחלט להוות יציאה מהמשבר ותחילתה של תקופה חדשה.
המשחק כאמור יתקיים כאן באשדוד, בהיכל הקריה ברובע הסיטי בשעה 19:00, נא להגיע בחולצות צהובות.
REDMAIL
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*