טיפול מהיר ויעיל עד כמה שניתן לאחר נפילת טיל

טיפול מהיר ויעיל עד כמה שניתן לאחר נפילת טיל

 

במהלך "חרבות ברזל" נרשמו מספר נפילות טילים ברחבי אשדוד, וגרמו נזק נרחב לרכוש: חלונות בתים נופצו, תשתיות נפגעו ודיירים נאלצו לנטוש את מקום מגוריהם. ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, הורה שלא להמתין לאנשי מס רכוש ולפעול מידית לתיקון הנזקים.

בהתאם לכך, הוקם בכל אזור מטה משימתי שתיעד את הנזקים שנגרמו לטובת מס רכוש, נלקחו מידות של החלונות והעירייה היא זו שיצרה קשר עם ספקים לטובת אספקה והתקנה מהירה יותר של החלונות, שעל פי ההערכות תתבצע בימים הקרובים. בעירייה אף מלווים את כל מי שנותר ללא חשמל או מים, ומעניקים סיוע מלא לכל תושב שביתו נפגע.

 

בהקשר זה, יש לציין כי גם זירות הנפילות טופלו במהירות וכל מפגע שהיה ברחוב, בין אם מכוניות שעלו באש או עצים שנפלו פונו כדי לאפשר מצב כמה שיותר שיגרתי, בהתאם לנסיבות.

 

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "המערכים שלנו פועלים בסנכרון מלא על פי תוכניות עבודה שבנינו במשך שנים. אנחנו כעירייה נותנים מענה היקפי לכל נפגע רכוש, נפש או גוף, וצוותים שלנו מגיעים לכל מקום שבו צריך סיוע, ותמיד חושבים היכן יש לתת יותר כדי לחזק את החוסן העירוני ולתת לתושבים הרגשה שיש להם על מי לסמוך. אני מודה לעובדי ועובדות העירייה על המאמץ הכביר, וקורא לתושבים להיות חזקים – אנחנו ננצח יחד".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*