טיול פורים של בלשי טבע

טיול פורים של בלשי טבע

מרכז קהילתי 'חרצית' מציע לילדי העיר להצטרף לפעילות בלשי טבע המיועדת לתלמידי כיתות  ד' ומופעלת ע"י חוגי הסיירות של הקק"ל ע"ש אורי מימון. הפעילות מתקיימת במתכונת של יום טיול באזור אשדוד, והיא מועברת ע"י מדריכי חוגי הסיירות.

הטיול בשטח משלב פעילויות ומפגשים עם דמויות מכל התקופות: נזירים, אבירים, כוהנים וחבריהם. לטיולים חוט מקשר שהוא תפיסת דמותו של רשע הורס טבע, ועל ידי כך הצלת הסביבה! בשנה הקרובה החניכים יעקבו אחרי הרשע גדולאף. גדולאף הוא רשע טבע שהורס את הסביבה וגם בטיול השני הבלשים ינסו למנוע ממנו לזהם את הסביבה.

בחופש פורים, יום ב' 13.3.17: הטיול השני של בלשי טבע ייערך באזור יער חרובית בעונת הפריחה. המסלול יהיה סביב תל צפית – אתר היסטורי מעניין עם נוף לכל הסביבה שבעונה הנוכחית הוא ירוק ופורח. בדרך הבלשים יפגשו דמויות מפתח שיספרו להם על המקומות שבהם יעברו זאת ביחד עם ניסיון למנוע מגדולאף הרשע לזהם את הסביבה.

הפעילות מתקיימת אחת לחודש וחצי בימי חופש מבתי הספר בשעות הבוקר (8:00 –15:00 בקירוב). שעות מדויקות ימסרו לקראת כל פעילות. הרישום כולל הסעות שיאספו את הילדים מהעיר ויחזיר אותם בסוף הפעילות.

שעות יציאה וחזרה לפעילות השנייה:

היציאה: ביום שני 13.3.17 בשעה 7:45 בבוקר מרחבת החנייה של מרכז קהילתי חרצית, שם הילדים יפגשו את מדריכי הבלשים ויעלו לאוטובוסים.

החזרה: בשעה 15:00 גם כן מרכז קהילתי חרצית, האוטובוסים יחזירו את הילדים ומדריכי הבלשים ידאגו לאיסופם הסדיר של הילדים ע"י קרובי המשפחה.

מחיר והרשמה: עלות הטיול: 70 ₪, להרשמה עד יום ה' 9.3.17: מרכז קהילתי חרצית: 08-8542830 (אין לצאת לטיול ללא הרשמה מראש).

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*