טיול טרקטורונים

טיול טרקטורונים

טרקטורונים, הינם כלי שטח המיועדים לרוכב, זוג או עד שישה אנשים תלוי בדגם של הטרקטורון. חל איסור לנהוג בטרקטורונים על כבישים סלולים, בשל הסכנה הגדולה בסיבובים בכביש. זו הסיבה כי ניתן לנהוג בהם רק בעת טיול טרקטורונים שמחשב לטיול שטח. ההנעה של טרקטורונים אלה, היא 2X2 או 4X4. האחיזה של הטרקטורונים הינה יציבה בכל תנאי השטח. החוויה וזרימת האדרנלין בגוף, היא זו שמקנה את הטיול בטרקטורון לריגושים גבוהים וכן טיול בנופים פתוחים בטבע הינם שילוב נהדר.

ניתן למצוא מסלולים עבור טיול טרקטורונים אשר עשוי להשתנות על פי הקבוצה המטיילת מי שמעולם לא רכב  על טרקטורונים היות והנהיגה היא פשוטה, אך בכל זאת מחייבת ברישיון נהיגה על רכב פרטי. השימוש הינו בגז וברקס בלבד. לכל טיול שטח מסוג זה, יתלווה מדריך מנוסה אשר יעניק הסברים על מקומות שונים בזמן הטיול. הנסיעה תתבצע מאחורי המדריך, המסלולים הינם מאתגרים ומתאימים בכל עונות השנה. תוכלו למצוא טיולים בזמן של שעה וחצי עד שעתיים.

טיולי משפחות עם טרקטורונים חוויית אקסטרים

הורים רבים, לוקחים את ילדיהם בסופי שבוע מחוץ לבית והם מחפשים אטרקציות כמו  טיול טרקטורונים במרכז. גם אלה היוצאים לנופש בדרום הארץ או בצפון יחפשו אטרקציות שונות, על מנת שהטיול יהיה מעניין יותר ובמיוחד לילדים ולנוער הנוסע לנופש עם המשפחה. יש כאלה שאף יוצאים למחנאות ועל מנת לחסוך הם ישנים באוהלים ואינם מוותרים על אטרקציות שונות כמו רכיבה על סוסים, רפטינג או טיול שטח באמצעות טרקטורונים.

יש כאלה שדווקא אוהבים טיול טרקטורונים דווקא בעונת החורף, כאשר ניתן לשלב את הטיול עם בוץ ומים. אנו בני האדם, תמיד נמשכים באופן טבעי לטבע ולכן, ספורט אקסטרים בחיק הטבע וטיולי שטח למיניהם, יותר ידברו אלינו וירגשו אותנו במידה רבה.

טיולי טרקטורונים עם ילדים באמצעות טרקטורון יציב ובטוח

על מנת שהילדים ייהנו מטיולי שטח ואתם תהיו שקטים, יש למצוא חברה המספקת טרקטורוני ריינג'רס. אלה הם טרקטורונים בטיחותיים יותר ויציבים במיוחד עבור ילדים. עשנה חגורת בטיחות לכל רוכב והנסיעה היא האחד לצד השני. כולם ייהנו מהנוף מכל הכיוונים ומדובר על הנאה משחררת וממריצה שתועיל לכולם.

תמונה: https://www.extreme-center.co.il

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*