ח״י ובועט… 18 שנים לאשדוד פור יו

ח״י ובועט… 18 שנים לאשדוד פור יו

כ-7 אתרים עירוניים פועלים בעיר אשדוד, היום במציאות הדיגיטלית זה נראה דבר מובן מאליו שאתר נפתח ואתר נסגר… לגטימי, קורה בתחום החדשות וקורה בכל תחום עסקי. מה שלא מובן מאליו זה פורטל עירוני דיגיטלי בשנת 2006, לקחת עיר ולעטוף אותה 360 מעלות בכל מה שקורה, בחדשות, בפוליטיקה, בספורט, בקהילה, בצרכנות, רכילות וכל השאר, אם רק תנסו לדמיין עד כמה זה פרק זמן ארוך נזכיר לכם שראש העיר עוד היה צבי צילקר, לא היה משכן אמנויות, לא היה פארק אשדוד ים, לא היו מלונות בעיר, אשדוד מנתה 204,000 תושבים וכן, גם אז מ-99 מדינות שונות. הכל היה יותר אינטימי ועיקר החדשות ניתנו ע״י עיתונות מודפסת, אחת לשבוע שרובם חולקו בתחנת הדלק גל.

אשדוד עברה מאז כמה וכמה מהפיכות, פולטיות, דתיות, מגדריות, בטחוניות, ספורטיביות וכמעט בכל תחום גדלתי עם העיר יום יום שעה שעה. יעידו מקורביי שלא יצאתי ליום חופש אחד מאז ה-1.7.2006, עברתי מאז מעל ל-30 מדינות ומכל אחת מהן דאגתי לעדכן על מה שקורה בעיר.

 

כתבתי מהראש ולא מהבטן, פרגנתי וגם ביקרתי כשהיה צריך אבל באובייקטיביות ובשפה מכובדת ומכבדת.

 

אחת הגאוות האישיות המשמעותיות שהצלחתי להרוויח מהעיסוק הבלתי פוסק הוא לשנות אינספור סדרי עולם, חלקם בפרסום, וחלקן בדרכי נועם מאחורי הקלעים, הצלחתי להישאר ללא אוייבים הרבה בזכות האובייקטיביות שהיתה מאז ומעולם נר לרגליי, ותישאר כך. ניסיתי לעשות טוב כמה שיכולתי ואמשיך לעשות זאת כמה שאוכל.

כתבתי מהראש ולא מהבטן, פרגנתי וגם ביקרתי כשהיה צריך אבל באובייקטיביות ובשפה מכובדת ומכבדת.

תיפעול אתר יומי הכולל אלפי דפים ומעל ל-100,000 כתבות לאורך השנים שכל אחת מהן נקראה ונבדקה, תעשו את החשבון. עברנו 4 מערכות בחירות, מחאת שבת, ועשרות אירועים פליליים, טילים, הישגים, מפלות הכל מהכל, אמרו לי לא פעם שאני צריך לכתוב ספר על חיי העיר והיום אני מסכים… זה עוד יקרה!

כל מי שפרסם, כל מי שקרא, כל מי שפרגן, שיתף והפיץ שותף למיזם. השתדלתי, משתדל ואשתדל לשמור על הקו, לכבד את המילה ואת האדם ולא להימדד בכניסות לאתר אלא בכניסה ללב. שלכם/ן

ניפגש ב-20 ובעוד כתבות מגניבות ונוסטלגיות שיתפרסמו בחודש יום ההולדת.

 

שלכם, דוד קקון

 

18 שנים של חדשות ועדכונים יומיים

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*