חשד: חטף בת 7 ותקף אותה מינית

חשד: חטף בת 7 ותקף אותה מינית

תסריט אימה באשדוד – חשד לחטיפה ומעשה מגונה בילדה בת 7.

משטרת אשדוד במרחב לכיש עצרה ביום ה' בשעות הערב תושב ירושלים בן 48 בחשד כי חטף וביצע מעשה מגונה בילדה בת 7 לאחר שפיתה אותה באמצעות ממתקים והסיע אותה ברכבו אל יער מבודד באזור בית שמש שם ביצע את זממו. החשוד נעצר לאחר חקירה מואצת של צוות חקירה מיוחד שהוקם במרחב לכיש.

ביום שלישי 2.12.14 בשעות הצהרים דווח למשטרת אשדוד כי בחורשה סמוך לבית שמש נמצאה ילדה כבת 7 שככל הנראה נחטפה בעיר אשדוד. הילדה נמצאה בוכה ומבוהלת והועברה לבני משפחתה.

לאור חומרת האירוע מינה מפקד מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי צוות חקירה מיוחד בתחנת אשדוד ובעקבות חקירת ילדים דחופה שנערכה לילדה התברר כי נחטפה ע"י אדם שאינו מוכר לה בעת שהמתינה להסעה בסיום לימודיה בבית ספר באשדוד. הגבר פיתה את הילדה באמצעות ממתקים ולאחר שעלתה למכוניתו, הסיע את הילדה לעבר חורשה באזור בית שמש שם ביצע בה על פי החשד מעשים מגונים. הגבר השאיר את הילדה לבדה בחורשה וזו הגיעה לכביש ראשי סמוך וזעקה לעזרה.

מרגע קבלת התלונה אודות המקרה החמור ועד מעצרו של החשוד במעשה פעל צוות החקירה פקד שי יאסו, רס"ר מירב וקנין, מורן בכר, רס"ב קובי פלג, רס"ר דניאל הדרי, רס"מ יום טוב בן אדרת  בראשותו של רפ"ק גיא ועקנין באופן אינטנסיבי על מנת להביא למעצרו של החשוד וביום חמישי בשעות הערב נעצר כאמור החשוד והובא לחקירה בה קשר עצמו למקרה.
בית משפט השלום באשדוד האריך ביום ו' את מעצרו של החשוד עד לתאריך 10.12.14. החקירה נמשכת ומלווה ע"י פרקליטות מחוז דרום.

מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי התייחס  לאירוע החמור של חטיפת הילדה וביצוע עבירות מין ע"פ החשד ע"י בגיר, ואמר כי "זהו החלום בלהות של כל הורה, חובתנו כמשטרה האמונה על שלומו ובטחונו של הציבור לעשות כל שעל ידה לתפוס את אותם חשודים מסוכנים המטילים אימתם על הציבור ולמנוע מהם להסתובב בחופשיות בחיפוש ואיתור קורבנות ילדים תמימים ורכים נוספים, אשר על כן מיד עם היוודע המקרה הנחתי את ממ"ר לכיש ואת כל יחידות המחוז לפעול במהירות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומודיעין לאיתור ומעצר החשוד, נכין תשתית ראייתית מוצקה ע"מ למנוע שחרורו של החשוד והרחקתו מהחברה לתקופה ממושכת, נמשיך ללוות את הילדה שנפגעה ומשפחתה תוך שילוב ותיאום עם גורמי הרווחה והחינוך כדי לנסות כמה שניתן להחזירם למסלול החיים".

בתמונה: החשוד בחטיפה היום בהארכת מעצר בבית המשפט.

צילום: לירון מולדובן.

REDMAIL

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*