חנות חיות

חנות חיות

כל מי שמתכוון להכניס אל ביתו חיית מחמד מתארגן עם כל האביזרים והציוד שהוא צריך כדי לגדל אותה. אכן, מדובר על קניה משמעותית למדיי שכוללת מגוון מוצרים ואביזרים. אבל חשוב לזכור – איכות החיים של חיית המחמד שלכם כמו גם החוויה שלכם כמגדלים בהחלט מושפעת מהציוד שאתם רוכשים. וכיוון שכך חשוב לכם להתארגן היטב. אמנם יש אנשים שמרוב התרגשות, בלבול וחוסר ידע ממלאים שקיות וארגזים ומתארגנים עם כמויות גדולות של מוצרים וצידה לכמה שנים. כמובן שגם זה לא נכון. אז מה כן?

טיפים לרכישה מוצלחת

  • מתארגנים עם רשימה – נכון להתארגן מראש עם רשימה מדויקת. רשימה זו תכלול את כל הציוד והאביזרים שעשויים להיות נחוצים לכם עבור גידול התוכי שלכם. הרשימה תכלול מוצרי מזון, צעצועים, מיטה ומלונה לתוכי, אנו ממליצים על כלוב a10 וכן אביזרי אילוף.
  • מתייעצים עם מומחים – כל מה שקשור לגידול התוכי צריך להיות מותאם היטב. וזאת מכיוון שלכל תוכי יש צרכים משלו ותנאי חיים אחרים מתאימים לו. חשוב להתייעץ ולקבל חוות דעת מאיש מקצוע או ווטרינר שיכוון אתכם לרכישה נכונה.
  • כמות מזון – יש לזכור כי התזונה של התוכי עשויה להיות דינמית ולהשתנות מתקופה לתקופה. ולכן לא נכון לרכוש כמויות גדולות של מזון כיוון שייתכן ולאחר תקופה תגלו כי התוכי שלכם לא אוהב את האוכל, או שהמזון אינו מתאים לו. ואז יהיה עליכם כמובן למצוא לו תחליף.
  • מה הכרחי ומה מועיל – חשוב לכם להבחין בין מוצרים בסיסיים שהם למעשה הכרחיים, לעומת מוצרים שאתם לא לגמרי חייבים אותם כבר בשלב הראשון. תמיד נכון לחלק את הקניה ולהשלים בהדרגה ציוד אחרי שאתם כבר מכירים את התוכי שלכם ואת הרגלי החיים שלו. בשלב זה אתם יכולים לבצע רכישות נכונות וחכמות יותר.
  • חנות מקצועית – נכון לבצע את הרכישות של המוצרים לחיית המחמד שלכם בחנות חיות מקצועית בה הצוות מכיר את התחום היטב, ויודע לשמוע שאלות ולספק להן מענה מקצועי. חנות כזו תסייע לכם לסיים קניה מוצלחת ולשוב עם מוצרים מתאימים ושימושיים שאכן ישמשו אתכם היטב.

אתרו חנות חיות מקצועית ומומלצת וערכו את הקניה הנכונה שלכם!

צילום: freepik  

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*