חיים לצד הקורונה – הוסרו המגבלות

חיים לצד הקורונה – הוסרו המגבלות

לאור הירידה בתחלואת הקורונה ובמקדם ההדבקה של אומיקרון ובהתאם למדיניות הממשלה, ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הורה על ביטול ההנחיות והגבלות הקורונה שהונהגו במשרדי העירייה והחל מיום ראשון, 20/2/22, תשוב העירייה לפעילות כסדרה. גם העיר והמרחב הציבורי נפתח לפעילות תוך שמירה על הנחיות בסיסיות: מסכה ובידוד למאומתים ולמי שנחשף למאומתי קורונה.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הודיע על הסרת מגבלות הקורונה וחזרה לפעילות שגרתית, תחת מגבלות בסיסיות של עטיית מסכה בחללים סגורים וחובת בידוד למאומתים או למי שנחשף למאומתי קורונה.

"גל הקורונה החמישי נמצא כיום בדעיכה, ומתבהרת לכולנו ההבנה שנמשיך לחיות עם הקורונה ולצידה." אומר ראש העיר ומודיע כי החל מיום ראשון הקרוב, 20/2/22, יתבטלו כל ההנחיות והגבלות הקורונה שהונהגו בעיריית אשדוד ובחברות העירוניות והפעילות תשוב למתכונתה הרגילה. "קבלת הקהל ביחידות העירייה תשוב למתכונת מלאה והדרישה להצגת תו ירוק בכניסה לבניין העירייה תבוטל" אומר ראש העיר.

הדברים באים לאור החלטת הממשלה להסיר את מגבלות הקורונה לאור הירידה בתחלואה ובכל הפרמטרים המצביעים על דעיכת הגל החמישי. יחד עם זאת, ד"ר לסרי מבקש מציבור התושבים "להמשיך ולהקפיד על עטיית מסכה בחללים הסגורים ולשמור על כללי הבידוד במידה ונמצאים מאומתים או נחשפים למאומת."

הנחיה זו הועברה ע"י מינהל משאבי אנוש לכל עובדי העירייה, ומיום ראשון כאמור מתבטלות ההנחיות והגבלות הקורונה, כך שמשרדי העירייה והחברות העירוניות ישובו לפעילות שגרתית, קרי: תתאפשר קבלת קהל ואין צורך בהצגת תו ירוק בכניסה למוסדות העירוניים. כמו כן, יבוטלו האישורים לעבודה מרחוק ואין חובה לקיים ישיבות ב'זום'. ההנחיות כאמור הן בהתאם להחלטת הממשלה שהותירה את חובת המסכה בחללים סגורים והקפדה על הנחיות משרד הבריאות לנחשפים למאומת, ולמאומתים עצמם.

ראש העיר הבהיר כי החיים לצד הקורונה היא מציאות חיינו החדשה והיא דורשת מכל אחת ואחד מאיתנו אחריות אישית וחברתית.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*