חגיגת מוזיקה אשדודית בבית אריה קלנג

חגיגת מוזיקה אשדודית בבית אריה קלנג

סדרת ההופעות מוזיקה בבית אריה קלנג אשר החלה לפני כחודש  מצליחה לשלב מופעים מוזיקליים איכותיים ממגוון סגנונות באווירה אינטימית ושונה מההופעות ההמוניות . נוצרת חוויה אחרת מיוחדת הדומה ממש להופעה פרטית גם באמצעות  כך שבמהלך ההופעה נוצר מעיין שיח אישי עם האומן.

הסדרה הינה בניהולו האמנותי של המוזיקאי האשדודי שלום תשובה, תיפתח ביום רביעי, 17.5, בשעה 21:00 עם "המופע של מיכה שטרית". שלום תשובה עומד בראש ההרכב המוזיקלי Chuva, יוצר ועובד מגיל 20 עם אמנים מהשורה הראשונה בארץ ובחו"ל, ביניהם: מאיר בנאי ז"ל, אלי מאירי ותמנע ברואור.  בימים אלה  עובד תשובה על הוצאת הדיסק השני של ההרכבה Chuva.

יום רביעי, 14.6 בשעה 21:00

להקת מוצ"ש (תושבי אשדוד)

להקת הקאברים מוצ"ש במופע רוק איכותי של מוזיקה ישראלית ולועזית משנות ה- 80 וה-90. על הבמה: שחר אשרת- סולן ואקוסטית, שגיא כנפו- גיטרה חשמלית,  אלי מוסקוביץ- גיטרה חשמלית,  תומר שגיא- גיטרה בס, תופים – יניב בן שבת.

  • מכירה מוקדמת- 35 ש"ח
  • רכישה במקום- 40 ש"ח

מאיה אברהם

יום רביעי, 21.6 בשעה 21:00

הזמרת מאיה אברהם, המוכרת מ"הפרויקט של עידן רייכל", במופע חדש ואקוסטי בליווי גיטרה ובגלמה. מופע מיוחד המחבר אהבה, כאב, תמימות ורוח אופטימית עם פופ ישראלי והשפעות של מוזיקה ים- תיכונית ומוזיקת עולם. בין השירים אותם תשיר אברהם: מכל האהבות, למה, מנאר למשיטי וכל בוקר.

  • מכירה מוקדמת- 60
  • רכישה במקום- 70

פרטים: בית אריה קלנג, בית האמנים-  08-9221883

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*