השלם גדול מסך כל חלקיו

השלם גדול מסך כל חלקיו

מינהל התפעול התכנס השבוע, זו השנה השביעית ברציפות כדי לסכם עוד שנה מוצלחת.

המועד: יום חמישי 26/1/17. המקום: אולמי בלה וידה. הקהל: כל עובדי היחידות התפעוליות של עיריית אשדוד. בתוכנית: סיכום הפעילות השנתית של כל האגפים והמחלקות, ברכות ונאומים, מופע של נדב אבוקסיס וארוחת צהריים משותפת. התוצאה: מפגן מרשים של עשייה עירונית, מחויבות עובדים לעבודתם ושביעות רצון לנוכח ההישגים.

הכנס השנתי של מינהל התפעול הופך אט אט לאירוע חווייתי ומקצועי היכול להתחרות בכנסים ארציים ובינלאומיים. נגן סקסופון קידם את פני הבאים וכבר אפשר היה לחוש את האווירה המשפחתית, את היחסים החבריים בין ציבור העובדים ואת ההנאה המשותפת ממופע משעשע ומלא הומור של נדב אבוקסיס הסטנדאפיסט. גם לנציגות המקומית היה חלק באירועי הבמה עם להקת הגדוד העברי – הלהקה הייצוגית של עובדי עיריית אשדוד, אשר עושה חיל ובליוויו האומנותי של יוסי עטר מפתיעה בכל פעם ברפרטואר חדש וסוחף.

אבל לא רק. מעבר למופעי הבמה, ארוחת צהריים חגיגית ואתנחתא קלה מהעבודה, התכנס המינהל כדי להציג ולהראות את כל מה שעושים עובדי המינהל למען העיר, לכל אורך השנה. בסרטון מתומצת אותו הפיק רומה אורן, עוזר ראש המינהל, הוצגו המשימות והאתגרים איתם מתמודדים העובדים מידי יום בכל יחידות התפעול, ואת הפעילות הענפה עליה אחראים אנשי התפעול אשר עושים את אשדוד למקום נעים יותר לחיות בו.

ראש מינהל התפעול מר שלמה רוטנברג, מי שעומד בראש מערכת מורכבת ואינטנסיבית ביותר, שיבח את עובדיו ובמילים נרגשות הביע הערכה והוקרה לכל אחת ואחד מעובדיו. איתו התרגש גם מנכ"ל העירייה מר אילן בן עדי שהודה בשם ציבור התושבים על המלאכה הקשה של עובדי המינהל, על העמידה ביעדים ושמירה על איכות חיי התושבים. בשם ועד עובדי העירייה בירך מר מוטי הרוש ואיחל שמערכת היחסים בין העובדים להנהלה תמשיך להיות ידידותית וחמימה.

עובדי מינהל התפעול מגשימים הלכה למעשה את מדיניות "התושב במרכז", חזון ראש העיר למתן שירות מיטבי לציבור התושבים. הם ראש החץ של המערכת הארגונית הנמצאת במגע מתמיד עם התושבים בכל שטחי החיים היומיומיים. כך בחזות העירונית ושמירה על ניקיון העיר ואיכות הסביבה, כך בשמירה על המרחב הציבורי, אכיפה ושמירת הסדר הציבורי וכך בפיתוח וטיפוח סביבת החיים – בנטיעות, גנים ירוקים, מתקני ספורט ושעשועים, שמירה על חופי הים, הפארקים העירוניים והגנים השכונתיים.

התפעול מסכם למעשה שנת פעילות עמוסה ומוצלחת. בין היתר הם מציינים את חנוכתה של כלבייה חדשה המעניקה טיפול לבעלי חיים, הרחבת האכיפה נגד צואת כלבים, טיפול בנושא החניה והבטחה כי לקראת עונת הרחצה החדשה תוסדר בחניוני החופים חניה חינם לתושבי אשדוד בלבד! בפארק אשדוד-ים נחנך סקייטפארק חדש מהיפים בישראל גם המוקד העירוני נערך לשינויים מבניים ולקליטת מערכת בקרה מתקדמת במסגרת מיזם התחבורה הירוקה. המינהלות ממשיכות בטיפוח ובליווי התושבים במיזמים ממוקדים הקשורים בחייהם היומיומיים וכל עובדי היחידות התפעוליות הוכיחו יכולת התמודדות עם החורף הגשום והסוער.

גם השנה ימשיכו עובדי אגף האחזקה בעבודות שיקום לכבישים ולמדרכות, אגף חופים בהרחבת השירותים להנגשת נכים לים ובחיזוק תהליכים לשיתוף ציבור. היחידה לאכיפה סביבתית תמשיך בפעילות סביב נחל לכיש ואגף הרישוי בהגדלת רשימת בעלי העסקים שעברו הכשרות והדרכות בטיחות. "המשימות ארוכות וכל יחידה תורמת את חלקה לאלפי הפעולות שננקטות בכל עת" אומרים במינהל ואומרים בגאווה כי "עבודת היחידות מוכיחה היטב את משמעות הפתגם כי השלם גדול מסך כל חלקיו". העובדים שבחו את גב' איבון בן שטרית על ההנחיה המרשימה, את רומה אורן על הסרטון היפה ואת שניהם על הארגון המוצלח.

בתמונה: רומה אורן, ואיבון בן שטרית עם נדב אבוקסיס.

צילום: רוני ביטון.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*