הקצין שמייצג את אשדוד בחיל התותחנים

הקצין שמייצג את אשדוד בחיל התותחנים

הכירו את גיא בוגוסלבסקי, בוגר קורס הקצינים האחוד מחזור 62, שמייצג בגאווה את אשדוד ואת חיל התותחנים. שאפו

קורס הקצינים הקרביים ביבשה הסתיים ביום חמישי האחרון, בטקס שנערך בבית הספר לקצינים (בה״ד 1) במחנה ״לסקוב״, במצפה רמון. הטקס התקיים במעמד ראש הממשלה, נפתלי בנט, ובהשתתפות הרמטכ״ל, רב-אלוף אביב כוכבי, מפקד זרוע היבשה, אלוף תמיר ידעי, מפקד פיקוד ההכשרות והאימונים, אלוף מוטי ברוך ומשפחות בוגרי הקורס.

הבוגרים והבוגרות סיימו את קורס הקצינים בתום שמונה חודשי הכשרה, במהלכם עברו את שלב ההכשרה הראשון במגמת ״להב״, בבה״ד 1. את השלב השני, ביצעו צוערי חטיבות החי״ר במגמת ״גפן״ בבה״ד, וצוערי החילות השונים בהשלמות החילות השונות בבסיסי ההדרכות השונים. החל משבוע הבא עתידים הקצינים והקצינות החדשים להוביל ולפקד על הלוחמים והלוחמות בכלל הגזרות.

גיא בן 21 ומתגורר באשדוד עם משפחתו. גיא מאוד אוהב את הארץ ולטייל בכל חלקיה. בילדותו היה בתנועת הצופים במשך תשע שנים ולפני הגיוס היה בשנת שירות שהייתה משמעותית מאוד עברו, שם הוא הבין שעבודה עם אנשים ממלאת אותו ושירצה לעסוק בזה בהמשך.

כששאלנו את גיא מדוע הוא רצה להיות קצין הוא סיפר לנו: "רציתי לצאת לקורס קצינים על מנת להשפיע על לוחמים, להוביל אותם בלחימה ולהיות 'האבא' הדואג שלהם. הסיפוק שאתה מרגיש כשאתה מבין שאתה משפיע על החשיבה, ההתנהלות היומיומית, ומקדם אנשים הוא עצום".

כעת, גיא מסיים בהצלחה רבה את קורס הקצינים, הוא ימשיך להגן על המדינה ולהסב גאווה לעיר ולמשפחה. ישר כוח גיא, אנחנו גאים בך!

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*