הקדמת תורים במרפאות החוץ של בית חולים אסותא אשדוד

הקדמת תורים במרפאות החוץ של בית חולים אסותא אשדוד

לקראת פתיחת מרפאות החוץ של בית חולים אסותא אשדוד בתחילת יוני, פתחה מכבי מוקד להקדמת תורים עבור מבוטחיה אצל רופאי בית החולים

מוקד מכבי החל להזמין את מאות המטופלים לקצר את ההמתנה ולהקדים את התור לרופא לו הם זקוקים.

מוקד לקיצור תורים נפתח  השבוע במכבי שירותי בריאות באשדוד במטרה לקצר את התורים לחבריה מכבי שזקוקים לרופא מומחה בתחומים: אורתופדיה, כירורגיה, אף אוזן גרון ונשים, זאת עקב פתיחת מרפאות החוץ בבית החולים אסותא באשדוד.  

בית החולים אסותא מקבוצת  מכבי, הודיע בשבוע שעבר כי מרפאות החוץ יחלו לפעול בחודש יוני הקרוב. במכבי התארגנו מראש וכבר החלו בזימון תורים עבור החברים אל המומחים במרפאות החוץ של בית החולים.

במסגרת המבצע נציגות מכבי יוזמות שיחות אל המבוטחים ומציעות להקדים את התור ולהגיע לאחד המומחים של מרפאות החוץ באסותא. במידה והמבוטח מסכים, הפרטים שלו מועברים למוקד קביעת התורים של אסותא והם יוצרים עימו קשר כדי לקבוע את התור המבוקש. חברי מכבי לא זקוקים לטופס-17 על מנת לפנות להגיע לטיפול לבית החולים.

עד כה המטופלים שקיבלו שיחות התרגשו מאוד לשמוע על האופציה להקדמת התור "קבלתי שיחה ממכבי ולא הבנתי בהתחלה מה הם מציעים. פתאום הבנתי שאני יכולה להקדים את התור שאני ממש זקוקה לו כמה שיותר מהר. פעם ראשונה שאני מקבלת טלפון כזה. זה עשה לי את היום" אמרה אחת המטופלות.

מכבי שירותי בריאות היא הקופה היחידה שחתמה על הסכם עם בית החולים אסותא באשדוד. במסגרת ההסכם עליו חתמה מכבי עם בית החולים ייהנו מבוטחי מכבי מביטול הצורך בטופס 17 בהגעה לבית החולים – מה שיאפשר קבלת שירות בבית החולים ללא בירוקרטיה ובעזרת הכרטיס המגנטי בלבד. מדובר בצעד יוצא דופן המחבר בין בית החולים והקהילה באשדוד ומאפשר חווית טיפול שלמה המציבה את המבוטח במרכז.

קרן שכטר אזולאי, ראש מחוז הדרום ביצעה אף היא שיחות אל חברי מכבי להקדמת התורים ואמרה: "זו בשורה משמחת מאוד לחברי מכבי בעיר ועבורינו כצוות מטפל. חברי מכבי באשדוד יהיו הראשונים ליהנות מסטנדרט הבריאות הגבוה שמציעות מכבי ואסותא באשדוד. החלום הולך והופך למציאות. פתיחת התורים למרפאות החוץ הוא מהלך מכפיל כוח עבור חברי מכבי בעיר וכבר בתחילת החודש הבא הם יוכלו ליהנות ממגוון רחב עוד יותר של מומחים במקצועות שונים".

צילום: KozoArt קוזלובסקי שמעון.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*