הצלחה לועידת העסקים הראשונה של "מעוף"

הצלחה לועידת העסקים הראשונה של "מעוף"

הצלחה ליוזמת ועידת העסקים בדרום. הועידה שהתכנסה במרכז הקונגרסים באשקלון הינה סנונית ראשונה של מפגש אנשי עסקים. ארגון מופתי של החטיבה הדרומית של "מעוף" הביא לערב מוצלח, ערב שכולו יזמות עסקית, הרצאות מרתקות והמון אופטימיות לעתיד העסקי בפריפריה הדרומית.

בעלי עסקים הגיעו מכל רחבי הדרום לשמוע על אפשרויות עסקיות ולהחשף בפני בעלי עסקים וקולגות.

הועידה כללה הרצאה של  מעיין פלח – סמנכ"לית רכש מפעלים באינטל ישראל, שריתקה את הקהל בנתונים וטיפים על אחרי הקלעים של הארגון. הגב' פלח חשפה בפני בעלי העסקים טיפים ועצות על הדרך  להפוך לספקים של אינטל. בנוסף הרחיבה על המדיניות והיקפי העבודה  של החברה.
עוד סיפרה מעיין  בכנס כיצד ספקים ישראלים נתרמים מהנוכחות של אינטל ישראל וצומחים יחד איתם. "אינטל שמה במרכז את הרכש מהפריפריה. כ-30% מהרכש של אינטל בישראל מגיעים מצפון הארץ ודרומה ויותר מ-100 מספקי אינטל ממוקמים בקרבת מפעל הייצור בקריית גת או מרכז הפיתוח בחיפה. לא פחות חשוב מכך: כ- 35 מספקי אינטל נמצאים בפארק התעשייה בקריית גת.

glass

מדובר בחברות שמעסיקות מאות ישראלים, שנמצאות כאן בישראל אך ורק בזכות העובדה שאינטל בחרה להקים כאן מרכזי פיתוח ומפעלי ייצור מתקדמים". פלח ציינה עוד כי מעל ל-1000 ספקים  עובדים עם אינטל ישראל. "אנחנו מקדמים את הספקים הישראלים בזכות העובדה שאנו מספקים להם תשתית, הכוונה וכלים למדידת התוצאות, שמסייעים לספקים לשפר את ביצועיהם, כך שהללו בסופו של דבר לומדים מאינטל איך לעבוד בעולם הגלובלי ולייצא לשווקים בכל העולם".

maof2
פלח ציינה כי בשנת 2014 חברות ישראליות מתעשיית ייצור המוליכים למחצה מכרו בחו“ל מוצרים וטכנולוגיה, אשר פותחו בשיתוף פעולה עם אינטל, בסכום של 384 מיליון דולר " המכירות האלה התאפשרו הרבה בזכות אינטל והעובדה שהיא נתנה להם 'תו תקן' ככאלה שעובדים עם ענק מיחשוב רב לאומי, וכעת הם יכולים למכור את תוצרתם לכל רחבי העולם". 

מיד לאחר ההרצאה והפסקת האוכל התיישבו בעלי העסקים לשולחנות עגולים במגוון נושאים, ביניהם: חדשנות, תעסוקה, עיצוב תעשייתי ועוד… ושמעו מפי מומחים בתחומם סקירה על כל נושא.

את הועידה חתם ד"ר חיים שפירא בהרצאתו "תורת המשחקים בעסקים", הרצאה שזכתה לביקורת אוהדת ומחייכת מצד הקהל ונעלה את הועידה עם טעם של עוד.

מטרת הועידה היתה להנגיש את המידע והכלים הקיימים לשיפור ביצועים בעסקים, חדשנות, מקורות מימון, מענקים, השקעות ועוד בקרב חברות ועסקים ולהפגיש בין זרוע השטח בסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה – המעוף, אנשי שלטון מקומי, אנשי עסקים ובכירים, אנשי מפתח במשק ובתעשייה המקומית, אקדמאים ומומחים .

maof1

ד״ר חיים שפירא. חתם את הועידה

 

maof8

שולחנות עגולים

הועידה הינה הראשונה מסוגה בדרום ולא נותר אלא לחכות לועידה הבאה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*