הפנינג משפחות בפארק הנגיש

הפנינג משפחות בפארק הנגיש

פרוייקט הפארק הנגיש באשדוד פועל רבות למען חיי הפנאי של ילדים עם מוגבלויות ושילובם עם ילדים רגילים בני גילם. ביום חמישי האחרון 9.11.17, במסגרת שבוע חשיפה והעלאת המודעות לעולמם של ילדים עם צרכים מיוחדים,  צוות "יחד" – הפארק הנגיש והמרכז למשפחה, אירח כ-200 אנשים ומשפחות עם וללא מוגבלות להפנינג משלב ומהנה.

כ-200 משפחות, הורים וילדים עם מוגבליות וילדים בני גילם, התארחו ביום חמישי האחרון בפארק הנגיש וזכו לכמה שעות של פעילות מהנה. המשפחות וילדיהם השתלבו בכל הפעילות שהציע להם הפארק הנגיש ובהם התנסות בלהטוטי קרקס, יצירת חישוקי "הולה הופ" מממוחזרים ומעוצבים, הפרחת בועות סבון ענקיות לשמיים, הכנת מסגרות מיוחדות לתמונות המשפחה כדי שיוכלו למגנט על המקרר, התקשטות בקעקועי מים וציורי פנים, וכמובן יכלו הם לתעד את החיוכים וההנאה בעמדת מגנטים מיוחדת, כשהם מתפנקים בצמר גפן מתוק ופופקורן חם וטעים ונהנים מהמוזיקה והאווירה.

פארק הנגיש מהיחידים בארץ פועל כל השנה ע"י צוות "יחד" שהוכשר לעבוד עם אנשים עם מוגבלויות ומפעיל אותם במתקני הפארק ובפעילות יזומות שהם מקיימים במקום. במסגרת שבוע החשיפה הם השתלבו בתוכנית השבועית שהיתה גדושה באירועים, והעמידו את הפארק הנגיש להפנינג משפחות, כך שמלבד הפעילות היפה המתוארת לעיל, יכלו כולם לצפות במופע פעלולים אפריקאי מרהיב אשר השאיר את כולם פעורי פה, כאשר הילדים וההורים אף לקחו חלק פעיל, השתתפו ורקדו בקרקס עצמו. לבסוף התכנסו כולם להגרלת הפרסים של הפארק והוענקו ברכות לזוכים.

ילדים שהשתתפו באירוע מספרים על ההנאה הגדולה והחוויה המיוחדת שהיתה להם במהלך הפעילות ומסרו את תודתם הענקית לצוות הפארק הנגיש, לכל המתנדבים שפעילים בפארק, לנוער הפארק הנגיש ולנציגות עובדי הרווחה. צוות הפארק מאידך הודה לילדים, לכל בתי ספר שהשתתפו באירוע ולמשפחות כמובן והביעו משאלה להמשיך ולהתראות בעוד אירועים יפים – בפארק!

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*