הפנינג מלא אור לילדי אסותא

הפנינג מלא אור לילדי אסותא

הפנינג שמח ומלא אהבה התקיים אמש בלובי ביה"ח אסותא בעיר, ביוזמת קבוצת "חברים למען הקהילה", שביקשו לעשות טוב ולשמח את הילדים המאושפזים בבית החולים ובני משפחותיהם. היה מרגש

אתמול (חמישי) אחר הצהריים, התכנסו ובאו אל לובי ביה"ח אסותא בעיר עשרות רבות של אנשים להפנינג חגיגי במיוחד לכבוד חג החנוכה. הנוכחים ברובם היו הילדים המאושפזים בבית החולים ובני משפחותיהם, שזכו לשלוש שעות של נחת, בסיטואציה הלא פשוטה בה הם נמצאים.

מסביב, מספר גדול של מתנדבים, תושבי העיר, שחברו יחדיו על מנת להרים את הארוע המשמח הזה, וגם מסג האוויר הסוער לא מנע מהם להגיע ולתרום להפנינג שכלל מוזיקה של הדיג'יי חן ליבה, הפעלת בובות של יובל שחר, הליצנית אלונה, מופע קפוארה, צילומי מגנטים של אמיר אלבז, חלוקת מארזי שי לכולם, וגולת הכותרת טקס הדלת נרות חגיגי במעמד הרב מאיר אבוחצירה וסמנכ"ל בית החולים שלמה עמיר, שתרם רבות להצלחת הארוע.

בין האורחים היו גם שחקני מ.ס. אשדוד טום בן זקן, רומאן הבראן, בנצי מושל ואביב סולומון וכן שחקנים מבית"ר אשדוד, ששימחו את הילדים ובסבלנות אין קץ הצטלמו עם כל מי שביקש.

ניצח על כל הארוע הזה משה טטרו, שיחד עם חבריו אייל קיגל, שמעון אברמוביץ, יעקב שימול ואוהד צויק, החליטו ליזום ולהפיק מחווה מרגשת זו, והם מדגישים כי לא היה זה ארוע חד פעמי. "אני גאה להיות חלק מהקבוצה הזו", אמר טטרו בסיום, "אבל אסור לשכוח שהקרדיט מגיע לכל מי שהיה חלק מהעשייה הברוכה הזו, למי שתרם בפייבוקס וסייע לנו לרכוש את המארזים, לרונן גדקר וכל מי שסייע מאחורי הקלעים, תודה מיוחדת למעיין חבני על כל הריצות והטרחה וכמובן שאני מתנצל מראש אם שכחתי לציין מישהו".

מה זה בעצם "חברים למען הקהילה"?

"זו קבוצה שכשמה כן היא", אומר טטרו, "מספר חברים שהחלטנו לקום מהספה ולתת מעתמנו חזרה לקהילה. לפעמים אנו מצטרפים למיזמים קיימים כגון אריזה וחלוקה של חבילות מזון בחגים או איסוף וחלוקה של חבילות מפנקות לחיילי צה"ל בבסיסים השונים, ולפעמים אנו יוזמים ומפיקים את הארוע ורותמים אליו אנשים טובים נוספים שרוצים לעזור".

"אנו עושים הכל בהתנדבות מלאה", מוסיף אייל קיגל, "כל האנשים שבאו, עשו זאת גם הם בהתנדבות ועל חשבון הזמן הפרטי שלהם וכל המארזים שחולקו נרכשו מכספי תרומות של הרבה חברים טובים שמזדהים עם המטרה שלנו".

זה היה ארוע חד פעמי מבחינתכם?

"ממש לא", עונה שמעון אברמוביץ, "אנחנו נפגשים על בסיס קבוע, מעלים רעיונות ודנים באפשרויות השונות לעשות ולתרום למען הקהילה, ויש הרבה דרכים לכך. מה שכן אנחנו לא ניקח משהו שגדול עלינו ונעשה את הדברם כמו שצריך".

"אני שמח לראות שהרבה אנשים מצטרפים", מסכם אוהד צויק, "אנשים טובים, שרוצים לסייע ולתרום, מושיטים יד ומציעים עזרה. אחד תורם כסף, אחר מסייע בשינוע, שלישי עוזר לסחוב ולסדר והרביעי הוא איש מקצוע שנותן את זמנו ללא תמורה. זה רק מחמם את הלב עוד יותר ועושה חשק להמשיך ולעשות".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*