העיר בצהוב!

העיר בצהוב!

מי שהגיע הערב (מוצ״ש) להיכל הקריה הבין בפעם הראשונה מזה זמן מה הפוטנציאל של קבוצת הכדורסל המקומית ואיזו חוויה ניתן יהיה לחוות במידה והקבוצה תבסס את תקציבה ואת מעמדה בליגת העל. הצגת כדורסל מדהימה של חניכיו של צביקה שרף מהשניה הראשונה ועד השניה האחרונה אחז את הצהובים של אשדוד טירוף ואובססיה לסגור את העונה הזו עוד הערב, הניצחון הערב משאיר כמעט סופית את אשדוד בליגה הבכירה דרך המגרש, דרך מלחמה, דרך מאמץ ורצון בלתי נלאה של כל המערכת העונה לשם מכבי SCE אשדוד.

בראש המערכת עומד יורם אסרף , שמתנדב ימים כלילות וכשאני אומר לילות אני ממש מתכוון ללילות ללא שינה ודאגות אין קץ, כל פציעה, כל תשלום וכל בעיה הדירה שנה מעיניו במשך עונה שלמה אבל השנה לפחות זה השתלם לו, אחרי שכולם הספידו את הקבוצה והורידו אותה שנה שניה ברציפות הצליח יורם במהלכים שקולים להוציא את הספינה הטובעת והנה היום הוא עם רגל וחצי בליגת העל גם בעונה הבאה.

היה גם משחק בהיכל הקריה, והיתה קבוצה אחת, היא לבשה צהוב וקוראים לה מכבי sce אשדוד, היא היתה על כל המגרש ונלחמה על כל כדור, פתחה מבערים משריקת הפתיחה וכמו שאומרים תמיד בספורט, שהולך, הולך הכל.

חלוקה מרשימה של הנקודות שעל הלהקה מנצח אבי בן שימול המצויין ולידו זאק רוזן שאכל את הפרקט, למעשה אין מישהו ששיחק ולא נתן את נשמתו עד טיפת הזיעה האחרונה.

מפלס המתח האשדודי ירד והצהובים כחולים יכולים להחזיר ולהסדיר את נשימתם, ניצחון אחד מחמישה ינעץ את המסמר האחרון וזאת בתנאי שגליל לא תפסיק לנצח, כפי שזה נראה הערב זה כנראה לא יקרה.

צביקה שרף פדה את השטרות, שני הנצחונות האחרונים הוכיחו מה יכולתו של מאמן עושה לקבוצה, הנסיון שלו והמקצוענות הצליחו במקומות שכולם חשבו שייכשל, הוא כנראה יוציא את תיק הכובעים ויתחיל לחלק לכל מי שרק רוצה לאכול. צביקה יממש ככל הנראה את תנאי ההסכן כי במידה ויישאר ימשיך עוד עונה, וזה מה שחשוב.

גם לקהל היתה הערב הופעה מרשימה, ארגון הדולפינים בשילוב תומכי עירוני אשדוד היו אחראים על הקצב כשכל ההיכל מלווה אותם כמקהלת רקע, כפי שציינו, הכל היה מושלם, כל מה שניתן לייחל זה לעוד ערבי ספורט איכותיים כאלו באשדוד

קלעו למכבי אשדוד: ג'יימס נונאלי 21 נקודות (5 ריבאונדים ו-5 חטיפות), דונל טיילור 18, איוון אסקה (9 ריבאונדיםוג'רמיין הול 15 כל אחד, צ'רלס תומאס 13, זאק רוזן ורם אלייספור 5 כל אחד, יוסי סיידוף 3, נועם לייש ואבי בן שימול (8 אסיסטים) 2 כל אחד.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*