הסתבכות הקייטנות – 900 ש״ח עד השעה 16:00

הסתבכות הקייטנות – 900 ש״ח עד השעה 16:00

לפעמים דברים מתסתבכים במכוון אבל לא תמיד. אשדוד תמיד נתנה מענה הולם לקיינות הקיץ במחירים מאוד אטרקטיביים, הפעם יצאה החברה העירונית במחיר שלפי מקורבי ראש העיר לא היה באישורו והוא הופתע לא פחות מההורים כששמע שהמחיר יצא לאוויר ולהרשמה. כדור השלג שהחל להתגלגל במהירות וראש העיר עצר את ההרשמה עד להקמת דיון בעניין.

יו"ר האופוזיציה, עו"ד הלן גלבר לא חיכתה ומיד הוציאה שאילתה דחופה ללסרי: דורשת הפחתת מחיר הקייטנות ומציעה לו ללמוד מרה"ע אשקלון שגובה שליש מהמחיר, עו"ד הלן גלבר הגישה הבוקר שאילתה ישירה דחופה ישירות לראש העירייה, יחיאל לסרי בנוגע להפקעת מחירי קייטנות הקיץ העירוניות. מדובר בהליך מהיר שמחייב אותו להשיב מהירות, עוד לפני ישיבת מועצת העיר.
עו"ד גלבר מציגה תוצאות בדיקה שערכה, על רקע פניות רבות של הורים בעיר, וממנה עולה כי בעוד שבאשקלון מחיר הקייטנה והצהרון עומד על 500 ש"ח עד השעה 16:30 ובגן יבנה 600 ₪, באשדוד המחיר מגיע ל-900 ש"ח עד השעה 16:00 בלבד! למעשה, הצהרון באשדוד עולה 600 ש"ח, פי שלושה ממחיר הצהרון באשקלון העומד על 200 ש"ח בלבד.

 

 

עו"ד גלבר כותבת לרה"ע לסרי:

"אבקש לקבל הסבר מפורט לגבי הסיבות לפערי המחירים הגבוהים באשדוד, ואילו צעדים מתוכננים להורדת המחירים כדי להקל על תושבי העיר ולסייע למשפחות לשלב את ילדיהם במסגרת קייטנות הקיץ במחיר סביר ונגיש".
גלבר לא מסתפקת בכך, ומציעה לקשר את לסרי לשיחה משותפת עם ראש עיריית אשקלון, מר תומר גלאם שיסביר לו כיצד השיג מחיר נמוך פי שלושה לצהרונים בעיר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*