הסיירות של ״מהות״ אימצו את אפליקציית Osim

הסיירות של ״מהות״ אימצו את אפליקציית Osim

הרשות העירונית ״מהות״ אימצה לאחרונה את אפליקציית ההתנדבות Osim שפותחה ע״י דוד קקון וחברת ״עוקץ מערכות״ ותפעיל דרכה את סיירת ההורים העירונית וסיירת ״סבא-בא״ אבל לא רק.

שי נקש, מנהל הסיירות של ״מהות״ מתכוון לייצר יוזמות חדשות, להרחיב דרך האפליקציה הידידותית את מאגר המתנדבים הן בסיירת ההורים והן בסיירת סבא-בא ולייצר פלטפורמות התנדבותיות שונות ומגוונות עבור המתנדבים הפעילים.

האפליקציה מאפשרת לכל אחד ואחת לבחור הן תחומי ההתנדבות והן את ימי ההתנדבות, כל אחד לפי אורחות חייו וזמנו הפנוי.

בעיריית אשדוד נמצאת האפליקציה בשלבים מתקדמים של החדרה במחלקת ההתנדבות אותה מנהלת הגב׳ חנה בן איון ובקרוב תשמש האפליקציה גם את מערכי החירום בעירייה ותתן פיתרון במצבי חירום כפי שנחשף הצורך בתקופת הקורונה.

אשדוד היא העיר הראשונה שמאמצת את האפליקציה ובקרוב ייצא קמפיין פרסומי להעלאת המודעות.

ברשות העירונית מהות החלו כבר בשלב ההסברה למתנדבים ופרוייקטים התנדבותיים וקהילתיים כבר הוזנו למערכת, כל שעליכם לעשות הוא להוריד את האפליקציה ולהתחיל להיות מעורבים בעשייה העירונית.

סימונה מורלי, מנכ״לית מהות: האפליקציה מנגישה את ערך ההתנדבות באופן ידידותי וקל למשתמש שלא חייב להיות אשף טכנולוגי כדי להתחבר לפעילות התנדבותית, אנו רואים ערך עליון בנושא העשייה ההתנדבותית וככל שיותר אנשים ייחשפו למיזמים של ״מהות״ כך תיגבר הפעילות ההתנדבותית של תושבי העיר שהיו זקוקים להנגשת המידע.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*