המפכ״ל לשעבר קראדי יכין תכנית להגברת הביטחון האישי באשדוד עבור ברק סרי

המפכ״ל לשעבר קראדי יכין תכנית להגברת הביטחון האישי באשדוד עבור ברק סרי

ברק סרי ביקש מהמפכל לשעבר קראדי להכין תכנית להגברת הביטחון האישי באשדוד

ברק סרי, המועמד המוביל לראשות עיריית אשדוד, נפגש היום (יום ג׳) עם מפכ״ל המשטרה לשעבר, רב ניצב בדימוס משה קראדי, וביקש ממנו להכין לו תכנית להתמודדות בפשיעה הגואה באשדוד.
רב ניצב בדימוס קראדי הוא כיום בין השאר בעל חברת יעוץ ביטחונית ומספק יעוץ מקצועי בתחום ביטחון הפנים ומאבק בפשיעה בארץ ובעולם.

בפגישה בין השניים תיאר ברק סרי בפני קראדי את בעיית הפשיעה באשדוד, ואובדן הבטחון האישי של האזרחים לנוכח הגידול בעבירות הרכוש, סחיטת דמי חסות, אלימות בבתי הספר והפשיעה החמורה לגווניה השונים.
ברק סרי: ״יש באשדוד מפקד תחנה מצויין ושוטרים טובים אך המשטרה חייבת סיוע מצד העירייה כדי להתמודד טוב יותר עם הפשיעה. אני מתכוון לגייס את כל המומחים בתחום, ואני מכיר רבים מהם, כדי להקנות לתושבי אשדוד ביטחון אישי גדול יותר. אני מכיר את רב ניצב בדימוס קראדי שנים רבות עוד מהימים בהם פיקד על מרחב לכיש שבתחומו העיר אשדוד ואני רוצה להסתייע בניסיונו הרב כדי להתמודד טוב יותר עם האתגרים המורכבים של העיר אשדוד.

רב ניצב בדימוס, קראדי אמר:

״יש מספר מודלים שפותחו בארץ ובעולם בתחומי .Homeland. Security יש לתפור חליפת בטחון לכל עיר על פי ניתוח מאפיני הפשיעה שלה.
בכולם הוכח כי שיתוף פעולה בין הרשות המקומית למשטרה מהווה מכפיל כוח באופן ישיר לטובת בטחון״

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*