"המירוץ לחופה"

"המירוץ לחופה"

13 זוגות חתן-כלה הגיעו למתחם הפיינטבול באשדוד ביום שישי האחרון לצילומי 'טראש דה דרס' ראשונים מסוגם בארץ!

ביום שישי האחרון, בין השעות 11:00-14:00 התכנסו במתחם הפיינטבול באשדוד זוגות חתן-כלה מרחבי הארץ להפקת צילום מיוחדת במינה של "טראש דה דרס" בחסות 'חופית' החברה לתיירות אשדוד, סטודיו לצילום טל אקוקה וסטודיו 'קינג'ה'. הזוגות נלחמו זה בזה ברובי צבע במתחם כשלבסוף הזוג שזכה לצעוד אל עבר החופה שהוקמה במיוחד במתחם היה הזוג שדווקא "נצבע" יותר. בקרוב הוידיאו!

לאחרונה טרנד צילומי "טראש דה דרס" של זוגות לפני יום החתונה הפך לאירוע מקובל. חתנים וכלות שעומדים להתחתן יוצאים ליום צילומים מרוכז בו הם "מלכלכים" את הבגדים בתמונות זוגיות, רומנטיות ומשעשעות.
'חופית' החברה לתיירות אשדוד, טל אקוקה – בעלים של סטודיו לצילום ואורי מסטודיו 'קינג'ה', יזמו אירוע מיוחד וראשון מסוגו בארץ ביום שישי האחרון , 25 בדצמבר והזמינו אל מתחם הפיינטבול באשדוד 13 זוגות מרחבי הארץ, שהצטלמו בו זמנית לקליפ "המירוץ לחופה"- הזוגות "נלחמו" זה בזה על מנת לקבל את הזכות לצעוד אל עבר החופה בעוד שאר הזוגות מוחאים להם כפיים ואכן- זה היה רגע השיא.

הזוגות הגיעו למתחם הפיינטבול באשדוד הממוקם בפארק נחל לכיש כשהם לבושים כחתנים וכלות- בחליפות ושמלות לבנות, עברו תדרוך בטיחות שהועבר על ידי צוות מתחם הפיינטבול ומיד החלו צילומי הסצנות עבור הסרטון בבימויו של "מייקי"- בימאי תושב העיר אשדוד. לאחר צילומי סצנות נבחרות בהם לקחו חלק מהמשתתפים לסירוגין התכנסו כל הזוגות לצילום רגע השיא- הצעידה לחופה.
"המירוץ לחופה" וצילומי ה"טראש דה דרס" קיבלו אופי שובב ומגניב, הן מכיוון שהשתתפו כמה זוגות יחדיו והן מכיוון שהצילומים מעשו עם רובי צבע, מיגון מלא והרבה פזצ"טות על הרצפה.

meruts2

בקרוב יפורסם הסרטון אותו יקבלו הזוגות במתנה בליווי תמונות סטילס מיום הצילומים, בהם יוכלו להשתמש ביום חתונתם וכמובן- יישמר למזכרת.

צילום: ODREY  גל זהבי

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*