הוועדה למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול ביקרה באשדוד

ביום חמישי האחרון, ביקרה הוועדה למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול בראשותה של ח"כ תמר זנדברג בהשתתפותה של ח"כ מירב בן ארי באשדוד על מנת להכיר ולהיחשף לרצף המענים הטיפולי, השיקומי והמניעתי בכל הנוגע לשימוש בסמים ובאלכוהול.

את תחילת היום, פתחה הגב' סימונה מורלי מנכ"לית הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות בדברי ברכה:" ברוכים הבאים לעיר אשדוד, עיר הידועה בשיתופי הפעולה בין כלל הגורמים העירוניים שמובילים בין היתר למתן רצף מענים ייחודי לטיפול ומניעה של נגעי הסמים והאלכוהול המונגשים לכלל האוכלוסייה."

הסיור כלל ביקור במרכז מתדון, באשפוזית דולפין אשדוד, מרכז מאור לתחלואה כפולה, במרכז לנפגעי אלכוהול בהובלה של הגב' רונית צור ראש המנהל לשירותים חברתיים ובמרכז להורות משמעותית אשדוד.

בביקורים שמעה הוועדה סיפורים מרגשים של מתמודדים בעבר ובהווה ששיתפו בתהליך האישי שלהם ובסיוע של המרכזים להצלחה ולחזרה למסלול חיים נורמטיבי.

את הוועדה סיכמה ח"כ תמר זנדברג ששיבחה את העשייה והפעילות העירונית המקצועית וציינה כי הביקור היה מקיף וחשוב להבנת המודל המוניציפאלי ואופן ההתמודדות עם נושא חשוב זה.

ח"כ מירב בן ארי ציינה לחיוב את רצף המענים ואת הטיפול בשלושת מעגלי העשייה: פרט, משפחה, קהילה תודה לכל המארגנים והמשתתפים ביום חשוב זה.

בתמונה מימין לשמאל סימונה מורלי מנכ"לית הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות אשדוד, ח"כ מירב בן ארי, ח"כ תמר זנדברג, רונית צור ראש מנהל שירותים חברתיים

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*