הדפסה על חולצות מחיר: כמה זה עולה?

הדפסה על חולצות מחיר: כמה זה עולה?

זו שאלה שנציגי השירות של חברה שמספקת שירותי הדפסות על חולצות, נשאלים לעתים קרובות, ואתם עשויים להיות מופתעים לגלות שהתשובה אינה פשוטה כפי שניתן היה לצפות תחילה. אבל אל חשש. מטרת מאמר זה היא להסביר את שיטת התמחור באופן פשוט ותמציתי ככל הניתן.

התעריפים של חברת שמעצבת חולצות בהתאמה אישית, נקבעים לפי מספר חבילות מוכנות זמינות לרכישה של הדפסה על חולצות מחיר שנקבע לפי הכמות. התמחור מושפע גם מהמוצרים הפופולריים ביותר של החברה, כגון חולצות טריקו, קפוצ'ונים, מעילים וסווטשרים.

ניתן למצוא אפשרויות הדפסה על חולצות מחיר זול במיוחד

המחיר שתתבקשו לשלם הוא לפני מע"מ, ואינו כולל עלויות נסתרות, עמלות ייצור שונות או הפתעות אחרות. בהזמנה מקוונת, המחיר אפילו כולל משלוח עד הבית. חשוב להבין שמחירים מוזלים אינם זמינים להזמנות שאינן מקוונות, לכן מומלץ לבדוק את החבילות המוצעות על ידי חברת הדפסת חולצות, באתר שלה.

עכשיו, בחזרה לשאלה של הדפסה על חולצות מחיר. התשובה תלויה במשתנים רבים, כך שחשוב להבין שאין שיטת תמחור אחת שמתאימה לכולם. חברת ההדפסות נוקטת בכל המאמצים לקביעת מבנה תמחור קבוע ושקוף, אך בסופו של דבר חלק מהלקוחות משלמים יותר מדי בעוד שאחרים משלמים פחות.

אבל אלה לא החדשות הכי גרועות בעולם

אם אתם ברי מזל למצוא חולצות מודפסות במחירים מוזלים, אתם יכולים לבחור את החולצות שלכם במגוון נקודות מחיר שונות שנקבעות על ידי הנהלת החברה, בהתאם לסגנון העיצוב, שיטת ההדפסה והכמות שתזמינו. התמחור נקבע לכל סוג הדפסה בנפרד, בהתבסס על כל המשתנים הידועים. כך שניתן להגיע למחיר שמתאים לכולם.

אז מה הם המשתנים הידועים?

המשתנים העיקריים שישפיעו על הדפסה על חולצות מחיר הם כדלקמן:

  1. עלות החולצה;
  2. מספר החולצות הנדרש;
  3. מספר הופעות ההדפסה.

עלות החולצה

זו כנראה העלות הברורה והקלה ביותר להבנה. ככל שהחולצה הריקה עולה יותר, כך תשלמו יותר עבור החולצה המודפסת שלכם.

ניתן להוציא כמה שפחות או כמה כסף שאתם רוצים, ובמידה מסוימת תקבלו את התמורה ששווה לעלות ששילמתם.

כמה כדאי להוציא על חולצה?

ניתן לרכוש חולצות בתקציב נמוך החל מ-20 ₪ (לא כולל מע"מ ועלות הדפסה). עם זאת, חולצות בטווח המחירים נוטות להיות מיוצרות בשיטות שאינן איכותיות, מאריגים סינתטיים מחוספסים שאינם מספקים משטח נהדר להדפסה. התוצאה היא שאולי ההדפס שלך לא ייראה טוב כמו על חולצת טריקו יקרה יותר. שלא לדבר על העובדה שהחולצה לא תהיה נוחה ללבישה.

מומלץ לא להוציא פחות מ-30 ₪ על חולצת טריקו, ולבחור אפשרויות הדפסה על חולצות מחיר שנע בין 40-50 ש"ח. במחיר הזה תוכלו להשיג חולצת טריקו נהדרת בגזרה מודרנית, בדומה לסגנונות הפופולריים ביותר היום, כך שהחולצות המודפסות שלכם ייראו נהדר, יהיו נוחות ללבישה ויחזיקו מעמד לאורך שנים רבות.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*