הגביע הוא שלהן… בפעם החמישית

הגביע הוא שלהן… בפעם החמישית

בשעה טובה מצליחה אשדוד לחזור לקידמת הבמה עם תואר ראשון משמעותי, גביע המדינה בכדורסל נשים אחרי שמכבי אשדוד גברה על מכבי חיפה במשחק מותח ומורט עצבים. ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי שנסע לראות מקרוב את האירוע הצליח גם הפעם לחזור בפעם החמישית עם הגביע חזרה הביתה לאשדוד. גם מנכ״ל רשות הספורט באשדוד מר יורם אסרף ליווה את השחקניות מקרוב ונהנה אף הוא מהנפה היסטורית של הגביע.

בתום מותחן אדיר, מכבי אשדוד זכתה הערב (חמישי) בגביע המדינה לנשים בכדורסל. סגנית האלופה ניצחה 78:84 את מכבי חיפה במשחק שהלך להארכה, והשיבה לעצמה את התואר אחרי 5 שנים.

אירוע השיא של כדורסל הנשים הישראלי עד כה בעונת 23/22, היה גם המשחק הטוב ביותר שראינו עד כה העונה. אשדוד אמנם הגיעה למשחק כפייבוריטית ברורה, אך מולה עמדה הערב יריבה איכותית, מלאת אופי, וקשוחה, שהייתה קרובה לעשות זאת בפעם הראשונה בהיסטוריה שלה, אך הקבוצה של ל'קו ווילינגהאם הייתה צעד אחד לפני החיפאיות.

במשך 40 דקות של הזמן החוקי, לא באמת היה אפשר להצביע על קבוצה עדיפה. היתרון נע מצד לצד לאורך כל ההתמודדות, ולקראת סוף הרבע הרביעי, אשדוד הובילה 69:72. לחיפה היה פוזשן מכריע 30 שניות לסיום, וצ'לסי הופקינס הצליחה לסחוט עבירה מחוץ לקשת. הווטרנית של הירוקות הייתה רגועה על הקו, קלעה את שלוש הזריקות, ושלחה את המשחק להארכה.

בתום ההארכה ידעה אשדוד להתעלות ובמאני טיים הצליחה להחזיר את הגביע בפעם החמישית לאשדוד.

בדף הפייסבוק שלו כתב ראש העיר:

״הגביע חזר לאשדוד בפעם החמישית״

מכבי בנות אשדוד היא מחזיקת גביע המדינה לנשים בכדורסל!

הערב במשחק דרמטי, מותח ומלא השראה, ניצחה קבוצת מכבי בנות אשדוד את מכבי חיפה 78:84 והחזירה את הגביע הביתה. הקבוצה המקומית שמרה גם על מאזן מושלם בזירה הישראלית ואותתה שגם במאבק על האליפות היא הולכת עד הסוף.
תודה לצוות האימון בראשות המאמנת לקו ווילינגהאם, לשחקניות האדירות, ליו"ר טאלי קריאף ולקהל העצום שדחף קדימה כמו שהוא עושה לאורך כל העונה.
אנו גאים בהישגים המצוינים של מכבי בנות אשדוד בעשור האחרון בגביע, בליגה ובאירופה. נמשיך לתמוך כלכלית ולהשקיע במועדון, ששם את אשדוד על מפת הספורט הארצית והבינלאומית, ולקדם את הספורט הנשי בעיר.

אשדוד גאה בכן, אלופות!״

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*