האם מדובר בעוד אשדודי? – תושב אזור השפלה זכה ב-34 מיליון שקלים בלוטו

האם מדובר בעוד אשדודי? – תושב אזור השפלה זכה ב-34 מיליון שקלים בלוטו

מכת הזכיות בפרס הראשון בלוטו מקיימת לאחרונה רומן עם העיר אשדוד, אתמול התגלה זוכה נוסף בפרס הראשון רק שהפעם עיר מגוריו של הזוכה נשמרה בסוד, מה שנמסר זה שהוא תושב איזור השפלה. אם אתם שומעים צעקות מהבית ממול תדעו שיש מצב שיש לנו זוכה.

 בסוף השבוע הגיע לבית מפעל הפיס, הזוכה ב-34 מיליון שקלים בהגרלת הלוטו, שהתקיימה ב-13.2.2018. הזוכה, תושב השפלה כבן 50, נשוי עם ילדים מילא טופס על סך 58 ₪.

הזוכה מספר שגילה ביום רביעי בלילה שהוא הזוכה היחיד: "בשעת לילה מאוחרת בדקתי את הטופס באתר של מפעל הפיס, זאת הדרך הכי נוחה ושם גיליתי על הזכייה" הזוכה הוסיף: "נכנסתי למיטה וחיבקתי את אשתי, הערתי אותה ותוך כדי חיבוק סיפרתי לה על הזכייה, היא תפסה את הראש כלא מאמינה מתוך שינה".

אחרי שנרגעו מההתרגשות, פנו לחדר הילדים וליטפו אותם "שנינו שכירים שנחנקים ממשכנתא מאוד גדולה שלקחנו על עצמנו עוד לפני שנולדו, עם השנים זה נהיה קשה יותר". אשתו של הזוכה הוסיפה: "בגלל שנודע לי על הזכייה כמתוך חלום, אני יכולה להגיד שחלומות מתגשמים, זה מזל מהשמיים. הדבר הראשון שנעשה הוא לחסל את התשלומים למשכנתא ולאחר מכן נדאג לילדים ונקנה להם דירות, שיהיו מסודרים בחיים".

בצילום: הטופס הזוכה, הזכייה מצוינת כבר בטור הראשון.

קרדיט: אבי חיים.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*