ד"ר אלי לחמני: "אני ממשיך עד הסוף"

ד"ר אלי לחמני: "אני ממשיך עד הסוף"

מי שציפה לעוד דרמה הלילה, התאריך האחרון לפרישה מהמרוץ לראשות העיר יכול להפסיק לקוות שהדרמה תגיע מכיוונו של אלי לחמני, אחרי הפרישה של ברק סרי ואבי אמסלם שהחליטו לתמוך האחד בשמעון כצנלסון והשני ביחיאל לסרי מצטמצמת הזירה לכדי 5 מועמדים בלבד.

מי שמתירים סיכוי הוא לדרמה הם אלי נכט והלן גלבר שעדיין לא מצאו להם חיבור שיגביר את סיכוייהם. גלבר שבונה על המקום השני ולסיבוב שני לוקחת סיכון כפול, הראשון שיחיאל יסיים את המערכה בסיבוב אחד, והשני שמישהו שכן יתאחד יעקוף אותה בלי לאותת.

לחמני: "לא אתן שימכרו את העיר אשדוד!!"

ד"ר אלי לחמני המועמד לראשות העיר אשדוד, בפנייה לתושבים לפני זמן קצר: "לא אתן שימכרו את העיר אשדוד!!"

לדברי לחמני: "כולנו שומעים את הספינים התקשורתיים לפיהם העיר הזו נמכרת לאנשים שהאינטרס העירוני והאינטרס לטובת התושבים – לא קיימים בהם. באים האנשים מלמעלה – שאין להם שום קשר לעיר ומעוניינים להכריע את עתידם של התושבים שחיים כאן. זה לא סביר שדבר כזה יכול לקרות בעיר כמו שלנו וצריך להילחם עליה!

איננו פיונים של אף אחד! תושבי אשדוד מספיק בוגרים, משכילים ובעלי יכולת חשיבה בכדי להבין שהעיר חשובה יותר מכל דבר – ולכן אסור לאפשר למכור אותה לאף אחד. נכון לרגע זה, העיר הזאת מועמדת למכירה – ואנחנו נעצור זאת ונחזיר אותה אלינו, לתושבים. לא ניתן שהנהגת ש"ס, אגודה או איזשהו מקורב בעל אינטרס שאינו תושב העיר יקבע איך העיר הזאת תיראה.

מבין כלל המועמדים לראשות העיר, אני היחיד שחושב על טובת התושבים ללא אינטרסים – לא לקבלנים, לא למקורבים – אלא נטו לתושבי העיר. אני מאמין שתושבי אשדוד שעינם בראשם – יכריעו זאת ביום שלישי הקרוב ויבחרו נכון בקלפי.

למען הסר ספק: אני ממשיך עד הסוף, סמוך ובטוח בניצחוני".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*