דרושים אוהדים.

דרושים אוהדים.

מ.ס אשדוד יצאה במצוד אחר כל מי שיכול למלא כיסא באצטדיון הי״א ואם אפשר שלא ילבש צהוב, מלחמת האוהדים שטרם נראתה כמותה באשדוד מצליחה להוציא מקבוצתו של בן זקן אנרגיות מטורפות. שילוט חוצות וקמפיין ממומן בנדיבות רבה ברשת החברתית פייסבוק לא פוסח על כל אוהד כדורגל בעיר, משחק עונה תרתי משמע יתקיים באצטדיון היא׳ מול הפועל חיפה, משחק שכל כבוד המועדון ועתיד אוהדיו תלוי בו, גם יוקרתו של ג׳קי בן זקן עומדת כאן על כף המאזניים, יבוא או לט יבוא קהל? זאת השאלה.

במסיבת העיתונאים המתוקשרת השבוע הצליח ג׳קי לחמם את האווירה ולהשוות בין רצל רבין להתנכלות אליו, דבר שגרם להתססת המחנה האדום צהוב ולא מעט ביקורת מצד בעלי טורי דיעה ופרשני ספורט, ככל הנראה זה היה צעד מתבקש מבחינתו של ג׳קי לשבור את השתיקה שהרעישה יותר מכל דבר אחר.

המסר הברור שעלה ממסיבת העיתונאים הוא ״בואו בשבת״ תחזרו הביתה, ג׳קי קורא לאוהדי המועדון שכבר מזמן נטשו והתפלגו ל-2 מחנות , מי אדום ומי צהוב ונראה שבשתיקתו וממרום יושבו איחר ג׳קי את הרכבת, נסיונות פיוס קשה יהיה לראות פה אך עם התנהלות נכונה ואזניים קשובות יוכל בן זקן למשוך אליו את הקהל הניטרלי, הקול הדומם שנולד לתוך מציאות חדשה שנקראת מ.ס ומעדיף קבוצה בליגת העל ולא לנדוד לכפרים ולמחוזות אבודים שגם הwaze לא מכיר.

בכדי שזה יחזיק מעמד יצטרך בן זקן להקים מערך שונה מהקיים, כזה עם רגליים הקרקע, קשוב ושרואה מעבר לגבולות המקורבים. בן זקן יצטרך לרענן את חברי ההנהלה ולהכניס קצת דם חדש, שפותח מעגלים חדשים ועבודה מאסיבית על התיכונים, שם נמצא הקהל שלא מעורב במלחמות העבר הנוסטלגיות.

ג׳קי בן זקן בחר השבוע לעבור צד,הוא יעזוב את מעקה חדרי ההלבשה ו״יירד לעם״, לטריבונת האוהדים, אמנם קצת באיחור יש לומר אך אולי לא מאוחר מדי, מי יודע , דווקא שם יירקם הסכם האחדות?

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*