דקרו בגלל סיגריה

דקרו בגלל סיגריה

משטרת ישראל עצרה בימים האחרונים שני נערים בני 16 בחשד כי תקפו נערים, ודקרו את אחד מהם, בסוף השבוע האחרון באשדוד. להערכת המשטרה הסיבה לאירוע – סיגריה. בחקירתם קשרו עצמם החשודים למעשה. מעצרם הוארך במספר ימים, והיום תבקש המשטרה להאריך שוב את מעצרם בבית המשפט. "אירוע חמור שהסתיים בנס ובפציעות קלות" ציינו במשטרה.*

בליל חמישי האחרון התקבל דיווח על תגרה בין בני נוער בפארק הסיטי בעיר אשדוד שבמהלכה נדקר צעיר כבן 16. למקום הגיעו כוחות המשטרה שהחלו באיסוף עדויות ותחקור המקרה, וכבר בבוקר יום שישי נעצר אחד החשודים במעשה, קטין תושב אשדוד, והועבר לחקירה במחלק הנוער של משטרת ישראל ומעצרו הוארך ביום שישי בבית המשפט. תוך כדי פעולות החקירה, ופעילות מודיעינית, אותר בתחילת השבוע, ביום א', קטין נוסף גם הוא תושב העיר בחשד למעורבות באירוע והועבר לחקירה במשטרה. מעצרו של זה הוארך אתמול ביממה נוספת להמשך החקירה, והיום צפויה המשטרה לבקש מבית המשפט להאריך שוב את מעצרם של השניים שקשרו עצמם לחשדות המיוחסים להם. "מדובר באירוע שיכל להסתיים אף בפציעה חמורה. פעילות מניעה בקרב בני הנוער מבוצעת כל העת על ידי מחלק הנוער במשטרה בשיתוף גורמים נוספים, אך נדרשת גם מעורבות הורית על מנת להשיג תוצאות טובות יותר" ציינו במשטרה.
מעדויות שנאספו ומהחקירה עולה כי שני החשודים פגשו ביום חמישי בערב, במקום האירוע, שלושה נערים אחרים ובקשו מאלו סיגריה. לאחר שנענו בשלילה, ערך אחד מהחשודים חיפוש במכנסיו של אחד הנערים ומצא שם קופסת סיגריות. בשל כך התעצבן החשוד והחל תוקף את הקורבן, הוציא סכין וככל הנראה ניסה לדקור את הקורבן בבטנו. המותקף שניסה להתגונן הרים את רגלו כלפי מעלה וספג את הדקירה בירך תוך שחוטף גם אגרופים לפניו. על פי החשד ניסה התוקף לדקור נער נוסף ללא הצלחה מאחר וזה נמלט מהמקום כל עוד נפשו בו. החשודים נמלטו מהמקום ואילו הנער הפצוע פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים, שם נאלץ הצוות הרפואי לבצע תפרים ברגלו.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*