תגובתם המהירה של השוטרים, הביאה למעצרו של חשוד בחטיפת נשק באשדוד.

תגובתם המהירה של השוטרים, הביאה למעצרו של חשוד בחטיפת נשק באשדוד.

"נמנעה פגיעה בחפים מפשע בהם היה עלול להיתקל החשוד כשהוא חמוש וככל הנראה במצב נפשי ירוד", הדגישו במשטרה לאור לכידתו של חשוד, 22, שחטף את נשקו של מאבטח בית החולים אסותא באשדוד ונמלט לרחוב. שוטרים שהגיעו במהרה למקום אתרו את החשוד החמוש וביצעו את מעצרו. הוא הועבר לחקירה במשטרה.

הבוקר, מעט לאחר השעה 9 ורבע, התקבל דיווח אודות חשוד שפונה על ידי צוות מד"א מתחנת הדלק בכניסה לישוב גן יבנה אל בית החולים "אסותא" בעיר אשדוד. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי לאחר הגעתו אל בית החולים החל החשוד לתקוף את צוות מד"א שפינה אותו כאמור תוך שגרם לחבלות גופניות לצוות הרפואי. מאבטחי בית החולים שנקראו למקום ניסו להשתלט על החשוד ובשלב זה ככל הנראה הצליח החשוד לקחת לידיו את נשקו של אחד המאבטחים והחל נמלט מהמקום.

שוטרים שהוזעקו למקום החלו במרדף רגלי אחר החשוד שאותר ברחוב הסמוך שהוא חמוש באקדח. השוטרים ניסו להניא את החשוד ממעשיו תוך שביצע אחד מהם ירי אזהרה באוויר ומיד לאחר מכן השתלטו השוטרים על החשוד ונטרלו אותו. החשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה וגורמי החקירה החלו באיסוף עדויות וחקירת מעורבים באירוע.

במשטרה ציינו כי – "משטרת ישראל רואה בחומרה רבה בריונות וכל מעשה אלימות המופנה כנגד עובדי ציבור ובפרט אלימות המופנית כלפי צוותים רפואיים. בשנים האחרונות, משטרת ישראל מובילה יחד עם המשרד לביטחון פנים ומשרד הבריאות, תכנית לאומית להתמודדות מיטבית עם האלימות ומתן מענה מידי למקרי האלימות המתרחשים במרפאות ובבתי החולים."

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*