גרירת רכב – זה קורה לכולם

גרירת רכב – זה קורה לכולם

סביר מאד להניח שכל אחד ואחת מאיתנו נחווה מתישהו סיטואציה שבה ניאלץ להזמין שירות גרירת רכבים וכמובן שזו סיטואציה לא נעימה בכלל. במצב זה תמיד טוב שיהיה לנו מספר טלפון של אנשים שאפשר לסמוך עליהם וליהנות משירות אמין, בטוח ומהיר. כיום ישנם כמה וכמה מסלולים עבור שירותי גרירה וחשוב להכיר אותם ולבצע סקר שוק נרחב לפני שנכנסים אל מצבי חירום שעלולים לעלות לא מעט כסף.

גרירת רכב – יש לכם על מי לסמוך

אם יש לכם תקלה בטלפון, במחשב, במזגן או בתנור הרי זה ברור שיש לכם מספר טלפון מהיר של אנשי מקצוע טובים שאפשר לקרוא להם בכל רגע נתון. גם במקרה של נסיעה בכביש אתם עלולים למצוא את עצמכם עם הרכב כאשר זה שבק חיים לפתע באמצע הדרך, זו תחושה לא נעימה ובמקרים מסוימים אף מסוכנת מאד.

חשוב שתכינו לעצמכם תמיד, מבעוד מועד, טלפון נגיש של אנשי מקצוע בתחום גרירת רכבים על מנת שיהיה מי שיוכל להגיע לחלץ אתכם. זה נכון לגבי אופנועים, משאיות, קטנועים, אוטובוסים ובטח לבטח רכבים פרטיים.

חילוץ באמצעות גרר מתאים למגוון סוגי רכבים, ולמגוון של סיטואציות אך בחירת אנשי המקצוע מחייבת סקר שוק איכותי ונרחב על  מנת שתוכלו באמת למצוא את האנשים המתאימים לחלץ אתכם.

עליהם להיות אמינים, נגישים, זמינים, בעלות סבירה שלא תגרום לכם להכנס להוצאות כלכליות שלא חשבתם עליהן או שלא תעמדו בהן והכי חשוב, מקצועיים ברמה גבוהה לחילוץ מהיר ומרגיע.

שוחחו עם לקוחות קודמים, קבלו המלצות ביקורות וחוות דעת ותנו מקום גם לתחושת הבטן שלכם ולחיבור עם אנשי המקצוע. לכל אלו משקל משמעותי בבחירת אנשי המקצוע, וכמובן בהשפעה על תוצאות הסיטואציה.

גרירת רכב – באיזה סיטואציות זה קורה?

אנחנו יודעים, אתם בטוחים שלכם זה לא יקרה. אבל החיים כמו החיים מביאים לסיטואציות אלו ואחרות וגם לכם זה עלול לקרות. להתקע עם הרכב ולהגיע למצב שבו אתם צריכים חילוץ זה לא נעים, אבל זה קורה וחשוב שיהיה לכם את הביטחון ואת האנשים המלווים אתכם בסיטואציה הלא נעימה הזאת.

אך באילו סיטואציות אתם זקוקים לאותם מחלצים? הנה כמה סיטואציות נפוצות:

  • רכב שהתחבר בתוך בוץ או שקע בתוך הבוץ
  • רכב נעול שאי אפשר להכנס אליו ולהתניע אותו
  • רכב תקול שנתקע באמצע הכביש, או בחניה, או בכל מקום

אם יש לכם חברת ביטוח שבה גם יש סעיף לגרירה או סעיף בו אתם מקבלים תיקון תקלות בדרך חשוב לקבל את השירות ולנצל אותו במלואו. אם אין לכם, תמיד אפשר להזמין גרר באופן חד פעמי במקרי חירום. ישנה גם אופציה למנוי שנתי או חודשי אצל חברות גרירת רכב אלו ואחרות. בדקו את כל האופציות הרלוונטיות לכם.

'שי עסקי רכב' הינה חברה אמינה העוסקת בחילוץ רכבים, ואף בתחום מכירת רכבים לפירוק כאשר היא בעלת נסיון וותק עשירים של מעל עשרים שנים בתחום הרכב. חילוץ, גרירה, או ליווי בנוגע לרכבים לפירוק, הנושא שאתם זקוקים לו בסיוע לא משנה את העובדה שבכל מקרה, תקבלו יחס אדיב, אישי, וליווי ומענה בכל שאלה מתחילת התהליך, ועד לסופו, על מנת שתהיו הכי מרוצים שאפשר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*