גלבר ללסרי: ״מדוע אינך נותן הוראה להחזרת פעילות השוק העירוני?״

גלבר ללסרי: ״מדוע אינך נותן הוראה להחזרת פעילות השוק העירוני?״

עם פתיחת המשק נשכחו סוחרי השוק העירוני בחוף לידו פעם נוספת, בהנחיות החדשות אושרו השווקים בכמה ערים להיפתי וזאת ללא תו ירוק כמצויין בדף ההסבר של פיקוד העורף. ההחלטה הסופית לאישור הפתיחה ניתנת ע״י הרשות המקומית, חברת המועצה הגב׳ הלן גלבר הוציאה לראש העיר שאילתא כדי לברר מה הסטטוס של אשדוד בנושא השוק העירוני שנסגר לפני שנה וטרם נפתח.

מצ״ב השאילתא המפורטת של הגברת גלבר:

לכבוד: דר' יחיאל לסרי – ראש העירייה אשדוד

א.נ.

הנדון:  שאילתה –פתיחת השוק העירוני

קבינט הקורונה אישר ביום 15.2.21 את המשך מתווה היציאה מהסגר השלישי. לפי החלטת השרים, הפעימה השנייה תחל מיום  ה-21 בפברואר משעה 07:00, ותכלול, בין היתר, את פתיחת המסחר ותתאפשר  פתיחת קניונים, מרכזי מסחר פתוחים, שווקים וחניות רחוב בנהלי תו סגול.

בנוסף, פיקוד העורף קבע בהנחיות החדשות מיום 21.2.21  כי ניתן לפתוח שווקים ללא התו הירוק.

בבדיקה שערכתי, שוק מחנה יהודה, ראשון לציון, לוד, ראש העין, רהט וכיו"ב פתחו את שערי השוק לקהל הרחב ביניהם גם ערים שבהם צבע הרמזור שלהם כתום או אדום.

  1. אבקש לדעת מדוע אינך נותן הוראה להחזרת פעילות השוק העירוני הפתוח בחניית חוף לידו?
  2. האם חל שינוי במדיניות, שטרם פורסם לתושבים, לסגירת השוק ולאי החזרתו לפעילות ?אם לא, מתי יש בכוונתך להחזיר את השוק לפעילות?

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*