גיבוש כיתתי מול נופי הים

גיבוש כיתתי מול נופי הים

מועצת התלמידים של מקיף ז' החליטה לערוך יום גיבוש לתלמידי כיתות ז' ולחבק אותם חזק אל ליבה.

תלמידי כיתות ז' העושים את צעדיהם הראשונים בתיכון מקיף ז' בעיר, זכו לחוויה מיוחדת כאשר מועצת התלמידים של בית הספר ארגנו עבורם יום גיבוש בפארק אשדוד ים. מתקני הפארק, המדשאות המוריקות, הרוח הקרירה ונופי הים הם בהחלט הסביבה המתאימה לפעילות מגבשת. היו כמובן הרבה שמחה וחיוכים.

מועצת התלמידים של מקיף ז' החליטה לערוך יום גיבוש לתלמידי כיתות ז' ולחבק אותם חזק אל ליבה. היה זה אקט רשמי שבו התלמידים החדשים מצטרפים אל משפחת מקיף ז' הגדולה ויצירת אחוות תלמידים או אם תרצו גאווה בית ספרית. במסגרת יום הגיבוש הם דאגו, יחד עם רכזת החינוך החברתי, רכז השכבה וצוות המורים, לבנות תוכנית פעולה שתותיר טעם חווייתי בפיהם של התלמידים הצעירים.

כיאה לכל מסיבה ובאיחולי הצלחה לשנה החדשה, הוענקו לתלמידים סוכריות בליווי ברכות חמות לשנה חדשה ומתוקה. בהמשך נערך טקס חגיגי ומיוחד בבית הספר ולאחריו יצאו כולם לאירוע שיא בפארק אשדוד ים. כאן, בשיאו של התהליך, התקיים יום הגיבוש עליו נצחו רכזת המעורבות החברתית והמד"צים של מתנ"ס בית לברון, בליווי המחנכים כמובן.

ביום הגיבוש בפארק התקיימו תחרויות בין כל הכיתות עליהם ניצחו עמי ויוסי המפעילים. פעילות הגיבוש נועדו ליצור שיתופי פעולה בין התלמידים ולהבליט את היכולות של כל פרט לתרום לקבוצה. בהמשך נערכו פעילויות שכללו משחקי חברה כיתתיים ושכבתיים, בהם גם המחנכים לקחו חלק.

רכז השכבה שרלי נידם, הביע שביעות רצון מתלמידי השכבה. "תלמידי כיתות ז' הצעירים הוכיחו את עצמם בהתנהלות האישית, במשמעת העצמית וברמת המעורבות שלהן בכל הפעילויות והמשימות שהוטלו עליהם" אמר וציין כי גם סיום הפעילות היתה מתוקה שכן כל התלמידים התכבדו ב'שערות סבתא' שהותירו טעם של מתיקות ליום המרגש.

מנהלת בית הספר גב' שרה שמש אמרה: "הפעילות המיוחדת שערכנו עבור כיתות ז' הפכה זה מכבר למסורת בבית ספרנו. גיבוש שכבת ז' הוא תהליך משמעותי גם לתלמידים וגם למחנכים. הפעילות מגבשת ומעמיקה את ההיכרות גם עם המד"צים שפעילותם מבורכת בבית הספר".

הבחירה בפארק אשדוד ים היפהפה היתה בהחלט בחירה מוצלחת, שהרי מי לא נהנה לבלות בחיק הטבע, במקום הכי יפה בעיר, עם חבריו וחברותיו לכיתה ואל מול נופי ים מרהיבים ורוח קרירה העולה מן הים. תלמידי כיתה ז' בודאי יזכרו זאת הרבה זמן.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*