בר/בת מצוה ל-12 כלות וחתנים

בר/בת מצוה ל-12 כלות וחתנים

עמותת חרמון הטוב עושה זאת שוב וחוגגת בר/ת מצוה ל-12 ילדות וילדים, ברוב פאר והדר. המקום: חצר המלכה בצומת כנות. המוזמנים: הורים, מכרים ובני משפחה. המתנות: פינוקים בשפע. המנצחים: כלות וחתנים מאושרים. 'עמותת חרמון הטוב': "כל מי שנכח בערב זה התרגש עד דמעות וינצור רגע זה לעד"

מסיבת בר/בת מצוה רבתי נערכה ברוב פאר והדר באולמי חצר המלכה בכנות. לא פחות מ-12 בנות ובנים ציינו בו זמנית את יום הבר/בת מצווה שלהם וחגגו בחיק משפחותיהם וחבריהם הטובים. ב'עמותת חרמון הטוב' אומרים כי האירוע אכן התקיים באולם גדול ומפואר, אך "כולנו זוכרים שלא הרחק מכאן יש עדין 134 חטופות וחטופים הממתינים לשחרורם. כולנו תקווה כי התפילה בלב כולנו תתגשם במהרה ובחג הפסח הקרוב יישבו הם ובני משפחותיהם סביב שולחן הסדר".

את האירוע הזה מקיימת 'עמותת חרמון הטוב' בכל שנה עבור ילדים מאשדוד. הפעם היו אלה ילדי בי"ס מעלות שהתאספו ביום ראשון האחרון (31/3/24) באחד האולמות היפים באזורנו, וחגגו יחד את האירוע הנוצץ. הילדים חגגו בחברת בני המשפחה ומכרים אשר באו לכבודם, והתכבדו בלא מעט מתנות, שניתנו להם ע"י גופים עסקיים שפרשו את חסותם על האירוע, וכללו: כיפה, טלית ותפילין, ערכת טיפוח, תיקים, שרשראות, שעונים, טבלטים ואוזניות.

'עמותת חרמון הטוב', נותנת החסות ומפיקת האירוע, לא חסכה מאמצים ומשאבים על מנת להפיק אירוע חגיגי במיוחד. לשם כך הם גייסו נותני חסויות מהמגזר העסקי ובראשם משפחת דאי שתרמה רבות גם השנה, וצוות בית הספר בראשות המנהלת הגב' דורית שלום והמורה סיון בן שיטרית.

לאירוע החגיגי והמיוחד, אותו הנחה עם המון חן והומור, השחקן והזמר אריק משעלי, הגיעו גם אנשי ציבור ואורחים חשובים שנהנו לברך את הילדים ואת משפחותיהם והודו בשמם לכל השותפים בהצלחת האירוע.

עמותת חרמון הטוב' מודה מקרב לב לכל התורמים ולחברי העמותה שנתנו יד להצלחת יום מרגש זה, והביעו תקווה להמשיך ולחזק את הקשר הנפלא שנרקם בין החוגגים לעוד שנים רבות. תודה מיוחדת לצוות 'חצר המלכה' בראשות יניב מלכה, מאור, הוד ויוסי – שעשו הכל על מנת לשמח את הילדים, ולכל מי שנכח באירוע והוסיף משלו למעמד המרגש. "לא ניתן לתאר במילים את השמחה ששררה באולם" אומרים חברי העמותה ומודים כי "כל מי שנכח בערב זה היה מרוגש עד דמעות וינצור את הרגע הזה לעד".

התודה והברכה לכל התורמים: מפתח הזהב יעל בוזגלו. מאור אדרי תכשיטי שנהב. דוד קקון יו"ר שולחן עגול אשדוד. לימור דמגני בוטיק הפיתה. מאור מויאל זמר. אבי כהן DJ . מר יוסי עטר. ברוך צימר. ג'רום מועדון ברמוזה. שמוליק דואק ספר. אריק ג'ורנו צלם. גלית פחימה. מייק אדרי צלם.

 

חג כשר ושמח לכולם ולהתראות בשנה הבאה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*