בצלמנו כדמותנו

בצלמנו כדמותנו

אנשי התקשורת יודעים מה כוחה של תמונה ובכל פעם הם מזכירים לנו ש"תמונה אחת שווה אלף מילים". ביטוי זה זוכה גם לתשומת לב מיוחדת במיזמי צילום שנועדו לשמש כמנוף עידוד לפעילות חינוכית. "צלמנו כדמותנו" הוא דוגמא למיזם צילומי שבסופו גם תערוכה של כחמישים תמונות נבחרות והרבה חיוכים.

במסגרת "צלמנו כדמותנו", פרויקט הפועל במסגרת "משאלה חווייתית", נדרשו 16 חניכים לצלם תמונות הקשורות בנושא המאבק בהתמכרויות או תמונות מנושאים הקרובים לליבם. בסוף תהליך הצילום, ולאחר מיון ובחירת התמונות המתאימות, נערכה תערוכה מסכמת ל-50 תמונות נבחרות. גם תמונות אלה עמדו למבחן הציבור כאשר צוות שופטים מהתחום וקהל המבקרים בחרו בשלושת התמונות המועדפות והכתירו שלושה זוכים.

בשבוע החולף הגיעו שלושת הנערים שניצחו בתערוכה "צלמנו כדמותנו", ללשכת מנכ"לית החברה העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות סימונה מורלי, למפגש סיום מרגש שבו הביעו בכירי החברה את הוקרתם לנערים הזוכים ולהצלחת הפרויקט בכלל.

המפגש התקיים במעמד יו"ר הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות עו"ד מאיר בן סימון, מנכ"לית הרשות גב' סימונה מורלי. מנהלת "עיר ללא אלימות" גב' דבורית זהבי, רכז נוער משאלה חווייתית-נווה יהונתן מר משה שובלי, רכז חרדים ברשות העירונית מר חזי כרמי ומדריך בקבוצת משאלה נווה יהונתן מר עמיחי חדד.

יו"ר הרשות עו"ד בן סימון, פירגן מאוד לצלמים הצעירים ואמר: "אני נרגש לראות את התמונות ואת המאמץ אותו השקעתם במיזם. ניכר כי יש בכם כישרון רב ובודאי יכול הוא לשמש אתכם בהמשך דרככם".

מנכ"לית הרשות גב' מורלי הוסיפה: "התהליך אותו עברתם מצילום התמונות, בחירתן ולבסוף הזכייה הוא מרשים ומרגש. יישר כוח והצלחה רבה בהמשך הדרך". וגב' זהבי, מנהלת "עיר ללא אלימות", השלימה: "כיף לראות שנהנתם מהתהליך, הרבה הצלחה בהמשך"

תודות מיוחדות לאלי ושרה רביבו מ"לייזר צילום אירועים", על ליווי הפרויקט ופיתוח התמונות ולישראל עמר ממסעדת "המקסיקני" אשדוד שפינק בארוחה לכל החניכים שהשתתפו בפרויקט על חשבונו.

בתמונה: בכירי הרשות העירונית ואחת התמונות הנבחרות, במפגש הפרגון לנערים הזוכים.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*