בן 15 פרץ לגני ילדים, גנב רכוש וסחט באיומים!

בן 15 פרץ לגני ילדים, גנב רכוש וסחט באיומים!

פרץ לגני ילדים, גנב רכוש, סחט באיומים דמי חסות והוא רק בן 15.

בשבוע שעבר התקבלה תלונה במשטרת אשדוד שעניינה גניבה, איומים וסחיטת דמי חסות. בן 13 הגיע לתחנת המשטרה בעיר כשהוא מלווה באביו וסיפר כי זמן קצר קודם לכן צעיר בן 15 תושב אשדוד ביקש ממנו לבצע שיחה עם מכשיר הפלאפון שלו. כאשר הילד ביקש ממנו את המכשיר בחזרה, סירב הצעיר להשיב לו אותו תוך שהוא מאיים עליו באומרו: "אם תתקרב אתן לך אבן בראש כמו שכבר עשיתי לאחרים". עוד סיפר הילד לשוטרים, כי הצעיר פנה בהמשך אליו ואל אחיו ודרש מהם 300 ש״ח דמי חסות בתמורה להגנה עליהם.

לפני כשבוע שוטרי הסיור של משטרת אשדוד עצרו את החשוד במעשה עת נסע במונית בעיר. אז חוקרי משרד הנוער של משטרת אשדוד גילו כי התלונה הזו הייתה רק קצה הקרחון לשרשרת מעשים עבריינים בהם היה מעורב הצעיר. במהלך חקירתו נקשר החשוד הצעיר גם בקשר ל-2 התפרצויות לגני ילדים בעיר ולגניבה של אופניים חשמליים. בנוסף הוא המשיך בהתנהגות עבריינית ואיים על החוקרת תוך קללות וגידופים. שוטרים שערכו חיפוש בביתו של החשוד מצאו 2 כונני מחשב ומסך שעפ״י החשד נגנבו מגן ילדים אליו פרץ הצעיר.

בתום חקירתו ולאחר שמעצרו הוארך, היום צפויה הפרקליטות להגיש כנגדו כתב אישום בבימ״ש השלום באשקלון. בין סעיפי האישום: סחיטה באיומים, גניבה, השגת גבול ועוד. פקד חי עוזר קצין משרד הנוער במשטרת אשדוד סיפר כי מדובר בהתנהגות מגמתית של צעיר שלא עשה חשבון לאף אחד ואינו מציית לחוק באופן שיטתי. ״גם במהלך חקירתו המשיך הצעיר בהתנהגות אלימה אשר שיקפה את המעשים בהם הוא מואשם״

בתמונה: המחשבים והמסך שעפ״י החשד גנב מגן ילדים.

צילום: חטיבת דובר המשטרה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*