במשטרה סיימו את מלאכת חקירתו של חשוד (37) בחטיפת תיק בעיר אשדוד

במשטרה סיימו את מלאכת חקירתו של חשוד (37) בחטיפת תיק בעיר אשדוד

חוקרי מחלק התשאול במשטרה סיימו את מלאכת חקירתו של חשוד (37) בחטיפת תיק בעיר אשדוד. היום (רביעי) תגיש נגדו חטיבת התביעות כתב אישום בגין מעשיו.

תושב אשדוד נעצר ביום 17.9 הודות לתגובה מהירה של לוחמי היס"מ במשטרת ישראל, זמן קצר לאחר שחטף תיק מתושבת ראשל"צ שהגיעה לבקר את הוריה בעיר אשדוד. החשוד נעצר בעת שהחל משמיד ראיות- מסמכים אישיים שהי בתיק שנחטף, והועבר לחקירה בתחנת המשטרה בעיר לאחר שבחיפוש בדירתו אותרו פריטים נוספים הקושרים אותו למעשה. חטיבת התביעות המשטרתית תגיש נגדו היום כתב אישום בבית משפט השלום באשקלון.

ביום שלישי (17.9) בשעת לילה התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה אודות בחור שחטף תיק מאישה ברחוב שבי ציון בעיר אשדוד. מפרטי המקרה עלה כי הקורבן, כבת 36, הגיעה לבקר את הוריה ובעת שעלתה במדרגות לפתע הרגישה מכה מאחור ואלמוני מושך בחוזקה את התיק שהחזיקה על כתפה. מעוצמת המשיכה נפלה הקורבן ונחבלה בגופה ואילו החשוד במעשה נמלט מהמקום כשהתיק בידיו. מספר אזרחים טובים והקורבן בעצמה החלו רודפים אחר החשוד תוך שמדווחים על המרה למוקד 100 במשטרה, ובשלב מסוים הצליח החשוד לחמוק מפניהם. אזרח נוסף שהבחין במרדף והצטרף במהלכו, איתר את התיק כשהוא ריק מתוכן והושלך ככל הנראה על ידי החשוד באחת הסמטאות הסמוכות.

ניידות משטרה שהוזעקו למקום, ביניהם צוות לוחמי יס"מ לכיש שעסק בפעילות למניעת עבירות ברחבי העיר, החל בפעולות מהירות לאיתור החשוד. במהלך סריקות שערכו צוות היס"מ, הבחינו בחשוד עומד ליד פח האשפה במתנ"ס עוזיאל כשהוא מנסה להבעיר את המסמכים והתעודות של הקורבן ממנה שדד את התיק. בין הרכוש שאותר מספר כרטיסי זיכרון שהכילו אלפי תמונות משפחתיות בעלות ערך רגשי רב. בתגובתם המהירה כיבו הלוחמים את האש שאחזה ובכך להציל את אותם פריטים. לטענתו בפני השוטרים ציין כי בסך הכל ירד לשפוך את הזבל ומאחר והפח היה מלא, במחשבה שטותית גמלה בליבו החלטה לשרוף את הזבל לכאורה בכדי לפנות מקום. גרסת החשוד מן הסתם לא הניחה את הדעת בראשם של הלוחמים והם נגשו עמו לחיפוש בביתו שם אתרו את ארנקה של הקורבן, לגביו סיפר כי הארנק שייך לאמו הקשישה, ופרטי הלבוש עמם ביצע את השוד כשהם ספוגים בזיעה.

החשוד נעצר והועבר לחקירה במחלק התשאול ומעצרו הוארך במספר ימים על ידי בית המשפט לטובת המשך החקירה. כאמור, בימים אלו הסתיימה חקירה זו וחומריה הועברו לידי התביעה המשטרתית לכיש שהכינה כתב אישום והיום זה מוגש לבית המשפט באשקלון.

קרדיט דוברות המשטרה

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*