בכירים מגרמניה ביקרו באשדוד לקדם שת"פ עם מרכז החלל

בכירים מגרמניה ביקרו באשדוד לקדם שת"פ עם מרכז החלל

מרכז החלל הבינלאומי באשדוד בשיתוף עם עיריית אשדוד אירחו משלחת רמת דרג ממחוז ברמן, גרמניה. הצדדים בחנו אפשרות לשיתוף פעולה

ביום רביעי שעבר התארחה באשדוד משלחת של בכירים מעיר המדינה ברמן שבגרמניההמשלחת כללה סנטור (שר הכלכלה המקומי), מנכ"לים, אנשי אקדמיה ותעשיינים, של תאגידים מהמובילים באירופה וביניהם חברת התעופה והחלל "אייר-בוס", חברות השקעות ומוסדות אקדמיים. אל המשלחת אשר מבקרת בארץ במסגרת כנס חלל בינלאומי, התלווה קוסמונאוט רומני, העתיד להשתלב בצוות הניהולי של מרכז החלל הבינלאומי.

את פני המשלחת, שהתארחה במלון לאונרדו באשדוד למשך יום שלם, קיבלו יזם מרכז החלל יהודה אסבג והמנכ"ל ד"ר יגאל פת-אל וכן מר יהודה פרנקל, הממונה על החינוך, תעשייה ותעסוקה באשדוד. במסגרת הביקור נעשו פגישות עם גורמים מקומיים מתעשיות חלל, שיחות לשיתופי פעולה עם מרכז החלל הבינלאומי ההולך ומוקם בעיר והתקיימה פגישה עם בכירים מעיריית אשדוד וממרכז החלל.

yu2 yu4 yu1

את הביקור חתמו בארוחה משותפת במסעדת אידי שבמלון, שם האווירה הייתה פחות רשמית ורעיונות רבים לשיתופי פעולה נידונו בין הנוכחים.

 משלחת ברמן מאד התרשמה מהביקור והביעה נכונות רבה להמשך שיתופי פעולה מיידי עם מרכז החלל הבינלאומי, לרבות הקמה משותפת של חממה טכנולוגית שתעסוק בנושאי חלל שונים. 

צילום: רונן נג'אתי

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*