בונים בית? 50% חיסכון… עלינו!

בונים בית? 50% חיסכון… עלינו!

אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים לחסוך כ-50% מעלויות הבניה, לשדרג באופן משמעותי את איכות המוצרים, לנסוע לסין ובנוסף… לא לסכן את הכסף שלכם?

לכל מי שיצא לעשות שיפוץ בבית למד על בשרו כי עלויות חומרי הבניה, החיפויים, הריצופים, דלתות, תאורה, וכל השאר נוכח לדעת שהם לא נמוכות במיוחד בישראל. מסיבה זו יש כאלו הבוחרים לעשות נסיעה עסקית קטנה לסין כדי להזמין את כל המוצרים במחירים שזולים בהרבה מהמחירים בארץ, כמה הרבה? ב-50% לפחות.

חברת באסיני באה לשים סוף לחסרונות ולהבליט את כל היתרונות והחיסכון המשמעותי הנובע מיבוא ישיר מסין. חברת באסיני תדאג להזמין לכם את המוצרים שאתם צריכים מהמפעלים עצמם הישר לביתכם בכמה שפחות כסף ובראש שקט. לא תצטרכו לדאוג יותר לאישור תקנים שאין לכם מושג בהם, המהנדסים של באסיני כבר יטפלו בעניין. באסיני מעסיקה עובדים ישראלים וסינים ומחזיקים במשרדים בשני הארצות, כל זה כדי למנוע מצבים לא נעימים שיכולים להיבצר החל משלב התשלום ועד השלב שהמוצרים יוצאים במכולות מגבולות סין.

LG_054

הערך המוסף של החברה נמצא בעובדה שחברת באסיני מעמידה את הלקוח במקום החשוב ביותר.
החברה מתחייבת לערבות כספית על כל התשלומים של כל הלקוחות בלי יוצא מן הכלל ובדיקת הסחורה בהגעה לארץ. מה שמבטיח שהמוצר שהזמנת זה המוצר שיגיע לדלת ביתך.

הנדסת אנוש חכמה, שירות מצויין ונגישות הם הקוים המנחים של באסיני ואלו שביססו את מקומה בשוק העסקי של ישראל כחברה מובילה ליבוא אישי מסין.

יום פתוח בניצן

בעקבות הביקוש מגיעים נציגי החברה לענות על כל השאלות הקשות והמורכבות בערב פתול שיתקיים ב-3 למרץ בשעה 20:00 באולם האירועים "מבנה ימיה" בניצן.

לאישור הגעה והשתתפות (ללא עלות) יש לשלוח דוא"ל לכתובת: [email protected] או בטלפון מס' 052-6933355 (דוד)

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*