בדיקת הריון ביתית חיובית: מה עושים?

בדיקת הריון ביתית חיובית: מה עושים?

הריון הוא זמן של שמחה גדולה עבור רוב הנשים, אבל הוא גם מלא בחוסר ודאות. יש כל כך הרבה דברים לחשוב עליהם ולתכנן, להבין מה נכון ובאיזה כיוון כדאי ללכת. קשה לדעת מה יקרה אחר כך ומה מחכה בעתיד. לאחר בדיקת הריון ביתית חיובית, את עלולה להרגיש מוצפת עם כל השאלות שיש לך. אולי את תוהה מה לעשות הלאה, ואיפה כדאי להתחיל בכלל. מאמר זה יספק לך את כל המידע שאת צריכה לגבי מה לעשות לאחר בדיקת הריון ביתית חיובית בכדי שתוכלי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור המצב שלך.

גשי לרופא הנשים שלך לפני הכל

השלב הראשון לאחר בדיקת הריון ביתית חיובית הוא לחכות לתוצאות הרשמיות מרופא הנשים שלך. הרופא שלך יבדוק את תוצאות בדיקת הדם שלך וייתן לך אינדיקציה לאיזה שבוע את בהריון. לאחר שתקבלי את התוצאות הללו, הן יעזרו לך בקבלת ההחלטה הסופית.

תחשבי האם הריון זה הצעד הנכון עבורך כרגע

אם ההריון שלך מאושר, חשוב להקדיש זמן לעצמך ולהרהר בנוגע למשמעות של זה עבורך ועבור המשפחה שלך כרגע. האם הכספים שלך מספיק יציבים בכדי לכלכל ילד? מה ההריון אומר על הקריירה שלך ואיך הוא ישפיע עליה? איך מערכת היחסים שלך עם בן זוגך תשתנה? לאחר בדיקת הריון ביתית חיובית, חשוב להקדיש זמן רב לשקול את ההשפעה האישית של החדשות לפני קבלת החלטות.

דברי עם בן הזוג לאחר גילוי בדיקת הריון ביתית חיובית

לאחר גילוי של בדיקת הריון ביתית חיובית, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להירגע וליהנות מהרגע. מאוד מומלץ גם לדבר עם בן הזוג שלך על מה שעובר עליך, איך את מרגישה, מה היית רוצה לעשות ומה יהיו הצעדים הבאים שלך. תוכלו להחליט זאת יחד ולתמוך אחד בשני.

התייעצי עם משפחה וחברים שלך לגבי ההחלטה

חשבי כיצד ההחלטה תשפיע על עתידך לפני שתספרי למשפחה ולחברים שלך על ההריון. במידה והחלטת לספר להם, תוכלי להתייעץ עימם בנוגע למה כדאי לעשות בהמשך הדרך – האם יוכלו לסייע לך? אלו הם דברים שכדאי לשקול מראש.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*